Výroba nábytku

Vyrábíme nábytek na zakázku podle individuálních požadavků zákazníků. Společně nalezneme řešení a vyrobíme vám nábytek na míru do specifických, nebo atypických prostor, kde nelze efektivně využít zastavěný prostor při využití sektorového nábytku vyráběného sériovým způsobem. Originálnost a individuální přístup ke každému kusu vyráběného nábytku, vysoká kvalita a přijatelné ceny jsou pro nás prioritní. Výroba nábytku na zakázku v malých i velkých objemech do domácností, hotelů, restaurací a dalších komerčních prostor jsou naší specializací.

 

Do naší nabídky patří výroba nábytku do domácností a firem, jako jsou kuchyně na míru, kuchyňské linky, stoly, lavice, židle, police, postele na míru, nábytek do ložnice, vestavěné skříně, dřevěné schody, schodiště, dveře na míru, nábytek pro děti, školní nábytek a venkovní nábytek. Do komerčních prostor vyrábíme recepční pulty, sanitární příčky, nábytek do prodejen, vitríny, nábytek pro restaurace, barové pulty, hotelový nábytek a kancelářský nábytek. Vyrábíme nábytek z masivu, dýhovaných desek, lamina, HPL laminátu, MDF a dalších materiálů.

 

Výroba nábytku, nábytek na zakázku, kuchyně na míru, stolařství, výroba nábytku do kuchyně, nábytek na míru, kuchyně na zakázku, truhlářství, výroba nábytku na zakázku
výroba nábytku, nábytek na zakázku, nábytek na míru, vestavěné skříně, skříně na miru
nábytek na zakázku, výroba nábytku, venkovní nábytek, zahradní nábytek
výroba nábytku, výroba nábytku na míru, nábytek na zakázku

Nábytek do kuchyně vyrábíme moderní, designové, atypické i rustikální. Vyrábíme kuchyně na míru, kuchyně z masivu, z dýhy i lamina. Kuchyňský nábytek vyrábíme pouze ve vysoké kvalitě a za příznivých cenových podmínek.​

výroba nábytku, nábytek na míru, výrobci nábytku, nábytek na zakázku

Vyrobíme pro Vás kvalitní 

vestavěné skříně na míru danému prostoru, který pro ně vymezuje

tvar a velikost a získáte nejenom velký úložný prostor, ale také ušetříte spoustu zastavěné plochy.

nábytek na zakázku, výroba nábytku

Vyrábíme venkovní nábytek a zahradní nábytek jako jsou pevné jídelní stoly a židle, pergoly, altány, dřevěné podlahy, dětský nábytek, dětská hřiště, vchodové dveře na míru, dřevěné obložení domu, venkovní schody a schodiště.

dveře z masivu, nábytek na zakázku, výroba dveří, výroba nábytku, dveře na míru, nábytek na míru
výroba nábytku, nábytek na zakázku, nabytek na míru, ložnice
Luxusní vitríny a nábytek na zakázku do prodejen.
truhlářství, stolařství, výroba nábytku, výroba nábytku na míru, truhláři, stolaři

Vchodové dveře a interiérové dveře vyrábíme klasicky otevírané, falcové, posuvné po stěně, bezfalcové, posuvné do pouzdra, atypické dveře a dveře na míru. Dveře, zárubně, posuvné stěny a portály vyrábíme z masivu, dýhovaných desek, oceli, prosklené, moderním i rustikální.

výroba nábytku, výroba nábytku na míru, nábytek na zakázku

Pomůžeme vám s kompletním řešením vaší ložnice na míru od návrhu interiéru a nábytku, výběru materiálu po její realizaci. Vyrobíme pro vás kvalitní šatní skříně, vestavěné skříně, noční stolky a postel na míru, tak aby se vaše představy o nábytku do ložnice staly příjemnou realitou.

truhlářství, stolařství, výroba nábytku, nábytek na míru, nábytek z masivu, nábytek na zakázku

Do obchodů a komerčních prostor všeho druhu vyrábíme prodejní pulty, stoly, vitríny, komody, police, regály a další nábytek a vybavení prodejen. Pro jeho výrobu používáme převážně mdf, masivní dřevo a dýhované materiály.

Výroba nábytku, výroba nábytku na míru, postele z masivu, nábytek na míru, nábytek z masivu, nábytek na zakázku
Výroba nábytku | Nábytek pro restaurace
Výroba nábytku | Knihovny na míru
Výroba nábytku, výroba nábytku na míru, výroba nábytku z masivu

Práce se dřevem nás baví a tedy je samozřejmostí, že jednou z našich činností je výroba nábytku z masivu. Ze dřeva vyrábíme nábytek do domácností i firem jako jsou kuchyně z masivu, dveře, skříně, komody, postele a celé ložnice z masivu, dřevěné schody a schodiště, dřevěné podlahy a další nábytek z masivu. 

výroba nábytku, výroba nábytku na míru, nábytek na zakázku

Do naší produkce patří také nábytek pro restaurace, nábytek do kaváren a nábytek do barů jako jsou barové pulty a barové židle, příborníky, komody, rohové lavice, vitríny, vinotéky, police, dřevěné obklady, pódia, schodiště, dveře, podlahy a další nábytek vynikající kvality a za výhodných cenových podmínek.

truhlářství, stolařství, výroba nábytku, nábytek na míru, nábytek z masivu, nábytek na zakázku

Knihovny vyrábíme z přírodního dřeva, mdf, nebo z lamina v stylovém, rustikálním, moderním, nebo v designovém provedení. Knihovny na míru dodáváme také s ručně kovanými prvky a úchyty, prosklenými dveřmi, osvětlením, šuplíky a dalším vybavením, které si můžete vybrat z naši široké nabídky.

Výroba nábytku pro školy, školní nábytek, nábytek pro mateřské školy, kancelářský nábytek na míru, výroba nábytku na míru
výroba nábytku
Dřevěné podlahy, podlahy z masivu, parkety, pokládka podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy, masivní dřevěné podlahy, výroba nábytku
truhlářství, stolařství, výroba nábytku, výroba nábytku na míru, truhláři, stolaři

Školní nábytek, nábytek do učeben a pracoven, kancelářský nábytek a nábytek pro školy a pro mateřské školy navrhujeme a vyrábíme na zakázku v originálním designu, v atypických rozměrech a na míru požadavkům zákazníka.

výroba nábytku, výroba nábytku na míru, nábytek na zakázku

Koupelnový nábytek vyrábíme na míru specifickým, nebo atypickým rozměrům koupelny, což umožňuje 

dokonale využít prostor koupelny. 

Navrhujeme a vyrábíme koupelnový nábytek na zakázku a tvoříme originální design koupelen. 

truhlářství, stolařství, výroba nábytku, nábytek na míru, nábytek z masivu, nábytek na zakázku

Do naší produkce patří i výroba dřevěných podlah, pokládka podlah, pokládka parket, renovace podlah a parket. Nabízíme dřevěné podlahy, dřevěné parkety, venkovní podlahy, plovoucí dřevěné podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy, vícevrstvé parkety.

Výroba nábytku, zakázková výroba nábytku
Výroba nábytku, výroba hotelového nábytku, výroba nábytku pro hotely
Výroba nábytku, výroba nábytku, kancelářský nábytek, nábytek na míru, nábytek na zakázku
truhlářství, stolařství, výroba nábytku, výroba nábytku na míru, truhláři, stolaři

Výroba nábytku pro děti patří také do naší produkce. Interiéry dětských pokojů, mateřských školek a škol také navrhujeme. Dětský nábytek vyrábíme z dřevěného masivu, tradičních a moderních ekologicky šetrných a nezávadných materiálů.

výroba nábytku, výroba nábytku na míru, nábytek na zakázku

Provádíme návrhy a realizace interiérů hotelů, motelů, penzionů a dalších ubytovacích podniků. Do naší produkce patří také výroba nábytku pro hotely, hotelové recepce, pokoje, restaurace, bary, kavárny a další zázemí hostů a personálu.

truhlářství, stolařství, výroba nábytku, nábytek na míru, nábytek z masivu, nábytek na zakázku

Navrhujeme a vyrábíme veškerý kancelářský nábytek na míru. Provádíme návrhy a realizace interiérů kanceláří, recepcí, showroomů a dalších a reprezentativních a komerčních interiérů.

Výroba nábytku, výroba nábytku na míru, výroba nábytku na zakázku, zakázková výroba nábytku, výroba zakázkového nábytku, výroba nábytku z masivu, výroba kuchyní, výroba nábytku do kuchyně, výroba zahradního nábytku, výroba designového nábytku, výroba atypického nábytku, nábytek na míru, atypický nábytek, výroba luxusního nábytku, nábytek z masivu, výroba nábytku pro děti, výroba hotelového nábytku. Sun Interier - Výroba nábytku

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku