Prosklené dveře | Dveře na míru
press to zoom
Prosklené dveře | Dveře z masivu
press to zoom
Dveře na míru | Interiérové dveře
press to zoom
Dveře na míru
press to zoom
1/6

Dveře na míru

Vyrábíme dveře na míru, moderní dveře i repliky historických dveří a zárubní.Venkovní dveře, vchodové dveře, interiérové dveře, zárubně a dělící příčky vyrábíme z masivního dřeva, dýhovaných desek, MDF, nebo z překližky. Prosklené dveře dodáváme s čírým, fazetovým, ornamentálním, nebo tvrzeným sklem. Skla dveří můžeme také vybavit bezpečnostní fólií.

Do naší produkce patří také věrné repliky starých vchodových dveří. Dveře umíme vyrobit i v speciálních tvarech jako jsou například zaoblené dveře. Můžeme je vybavit bezpečnostními zámky a kováním, bezpečnostními skly a fóliemi, sklem s broušenou fazetou, designovými prvky a ručně kovanými klikami a mřížemi.

Vstupní, neboli vchodové dveře plní více funkcí. Jednak jsou důležitou bariérou, která chrání dům či byt před nezvanými hosty a proto je potřeba se zaměřit při výběru nejen na design, ale i na materiál a jeho odolnost, vhodnou povrchovou úpravu, aby venkovní dveře vydržely větší mechanický nápor a rozmary počasí.

 

Vnitřní dveře, či interiérové dveře se stávají významným designovým prvkem interiéru a jsou důležitým dělícím prvkem mezi jednotlivými místnostmi. U interiérových dveří není třeba tolik dbát na jejich pevnost, jako u vstupních dveří zato je zde na místě zamyslet se nad tím jaký typ dveří zvolit a to nejenom po stránce estetické, ale i funkční.​

Posuvné dveře | Dveře na míru
Výroba dveří na zakázku

 

Specializujeme se na výrobu dveří na zakázku. Dveře a zárubně z masivu nebo z MDF lakujeme ve vlastní lakovně a nabízíme výběr ze stovek barev a jejich odstínů podle vzorníku RAL. Do naší produkce patří moderní dveře, atypické dveře, dveře s ručně kovanými mřížemi, portály a repliky historických dveří. 

 

Dveře na míru vyrábíme v libovolných rozměrech, barvách, povrchové úpravě a designu podle požadavků zákazníků. Vyrábíme více typů venkovních, vchodových a interiérových dveří a to klasicky otevírané, falcové, bezfalcové, posuvné po stěně a posuvné do pouzdra. Dveře a zárubně vyrábíme převážně z dostupných dřevin na našem trhu. Nejčastěji používáme dřevěný masiv smrku, borovice, dubu, buku, olše, jasanu a javoru. Vchodové dveře vyrábíme především z dřevin jako je smrk, borovice, olše, modřín, buk a dub.

Při povrchové úpravě dveří používáme tradiční techniky úpravy i speciální jako jsou opalování, nebo drásání. Drásání je technika úpravy, kdy se měkké dřevo jako např. smrk, borovice, nebo modřín drásá ocelovými kartáči tak, aby vystoupili léta, zvýraznila se kresba a přirozená krása dřeva.

Moderní dveře a repliky starých dveří dodáváme také s ručně kovanými úchyty, kliky a designové doplňky z bronzu, mědi, nerezu, broušené, nebo pozinkované oceli. Tyto stylové doplňky najdou využití v klasických i moderních bytových interiérech pro výrobu dveří, tak i rustikálního nábytku na chatu, chalupu, horské hotely, nábytek pro restaurace, bary a vinné sklípky. 

interiérové dveře | dveře na míru
Interiérové dveře

 

Hledáte elegantní interiérové dveře, posuvné dveře, nebo prosklené dělící příčky? Potřebujete vyrobit interiérové dveře na míru, nebo repliku stávajících dveří? Výroba dveří na zakázku do interiérů patří neodmyslitelně do naší produkce.

 

Interiérové dveře vyrábíme z masivního dřeva, MDF, nebo dýhovaných laťovek. Dřevěné interiérové dveře z masivu vyrábíme například z masivu dubu, buku, borovice, olše a dalších dřevin. Používáme také přírodní materiály, jako jsou překližky a dýhy. Dřevo je často pro svou vysokou kvalitu, pevnost a široké možnosti zpracování nejlepším materiálem a to především pro venkovní dveře.

 

Interiérové dveře a zárubně vyrábíme s obložkou i bez obložky. Obložkové zárubně s těsněním jsou často díky své dokonalé přilnavosti křídel dveří ideálním řešením. Interiérové dveře vyrábíme v rozměrech typických i atypických a to na míru rozměrům otvoru určenému pro dveře, což je častým řešením pro zákazníky, kteří hledají dveře s atypickými rozměry a osobitým designem.

 

Interiérové dveře vyrábíme klasicky otevírané, falcové, posuvné po stěně a posuvné do pouzdra. Interiérové dveře pro vás můžeme vyrobit i podle vašeho vlastního návrhu, nebo obrazové předlohy. Vyberte si reálný rozměr a design dveří a my vám je vyrobíme v té nejlepší kvalitě a na míru vašim požadavkům.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku