top of page
dveře na míru
press to zoom
prosklené dveře | dveře z masivu | dveře na míru praha
press to zoom
dveře na míru | interiérové dveře | výroba dveří na zakázku
press to zoom
dveře na míru
press to zoom
1/6

Dveře na míru

Vyrábíme dveře na míru, moderní dveře a repliky historických dveří a zárubní.Do naší produkce patří také věrné repliky starých vchodových dveří. Dveře umíme vyrobit i v speciálních tvarech jako jsou například zaoblené dveře. Na zakázku vyrábíme taky zvukotěsné posuvné dveře i ty s klasickým otevíráním. Zvukotěsné dveře umíme vyrobit v atypických rozměrech, v libovolném designu a z mnoha druhů materiálů. Dveře vyrábíme taky se zvýšenou protipožární ochranou.

 

Dveře, které vyrábíme na zakázku můžeme vybavit bezpečnostními zámky a kováním, bezpečnostními skly a fóliemi, sklem s broušenou fazetou, ornamentálními skly, designovými prvky, ručně kovanými klikami a mřížemi a dalším vybavením, kterým vybavíme vaše nové venkovní, nebo interiérové dveře.

Vstupní, neboli vchodové dveře plní více funkcí. Jednak jsou důležitou bariérou, která chrání dům či byt před nezvanými hosty a proto je potřeba se zaměřit při výběru nejen na design, ale i na materiál a jeho odolnost, vhodnou povrchovou úpravu, aby venkovní dveře vydržely větší mechanický nápor a rozmary počasí.

 

Vnitřní dveře, či interiérové dveře se stávají významným designovým prvkem interiéru a jsou důležitým dělícím prvkem mezi jednotlivými místnostmi. U interiérových dveří není třeba tolik dbát na jejich pevnost, jako u vstupních dveří zato je zde na místě zamyslet se nad tím jaký typ dveří zvolit a to nejenom po stránce estetické, ale i funkční.

dveře na míru praha | výroba dveří na míru
Výroba dveří na zakázku

 

Naší specializací je výroba dveří na zakázku. Dveře a zárubně z masivu nebo z MDF lakujeme ve vlastní lakovně. Můžeme vám tak nabídnout nižší cenu za výrobu dveří a zárubní. Nabízíme výběr ze stovek barev a jejich odstínů podle vzorníku RAL. Do naší produkce patří moderní dveře, atypické dveře, portály a repliky historických dveří. Dveře a zárubně vždy vyrábíme na míru v atypických, nebo specifických rozměrech a v požadovaném designu.

 

Dveře na míru vyrábíme v libovolných rozměrech, barvách, povrchové úpravě a designu podle požadavků zákazníků. Vyrábíme více typů venkovních, vchodových a interiérových dveří a to klasicky otevírané, falcové, bezfalcové, posuvné po stěně a posuvné do pouzdra. Dveře a zárubně vyrábíme převážně z dostupných dřevin na našem trhu. Nejčastěji používáme dřevěný masiv smrku, borovice, dubu, buku, olše a jasanu. Design a rozměry dveří jsou vždy volbou zákazníků.

Moderní dveře a repliky starých dveří můžeme vybavit například ručně kovanými úchyty, klikami a designovými doplňky z bronzu, mědi, nerezu, broušené, nebo pozinkované oceli. Tyto stylové doplňky najdou využití v klasických i moderních bytových interiérech pro výrobu dveří, tak i rustikálního nábytku na chatu, chalupu, horské hotely, nábytek pro restaurace, bary a vinné sklípky. 

Tak jako moderní dveře s klasickým otevíráním, posuvné dveře, tak i repliky historických dveří umíme vyrobit zvukotěsné i s protipožární ochranou.

interiérové dveře na míru | výroba dveří praha
Interiérové dveře

 

Hledáte originální interiérové dveře, posuvné dveře, nebo prosklené dělící příčky? Potřebujete vyrobit interiérové dveře na míru, nebo repliku stávajících dveří? Výroba dveří na zakázku do interiérů patří neodmyslitelně do naší produkce.

 

Interiérové dveře vyrábíme z masivního dřeva, MDF, nebo dýhovaných laťovek. Dřevěné interiérové dveře z masivu vyrábíme například z masivu dubu, buku, borovice, olše a dalších dřevin. Používáme také přírodní materiály, jako jsou překližky a dýhy. Dřevo je často pro svou vysokou kvalitu, pevnost a široké možnosti zpracování nejlepším materiálem a to především pro venkovní dveře.

 

Interiérové dveře a zárubně vyrábíme s obložkou i bez obložky. Obložkové zárubně s těsněním jsou často díky své dokonalé přilnavosti křídel dveří ideálním řešením. Interiérové dveře vyrábíme v rozměrech typických i atypických a to na míru rozměrům otvoru určenému pro dveře, což je častým řešením pro zákazníky, kteří hledají dveře s atypickými rozměry a osobitým designem.

 

Interiérové dveře vyrábíme klasicky otevírané, falcové, posuvné po stěně a posuvné do pouzdra. Interiérové dveře pro vás můžeme vyrobit i podle vašeho vlastního návrhu, nebo obrazové předlohy. Řekněte nám požadovaný rozměr a design dveří a my vám je vyrobíme v nejlepší kvalitě a na míru.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku
bottom of page