top of page

Dveře na míru

Vyrábíme dveře na míru, moderní dveře a repliky historických dveří.Dveře a zárubně vyrábíme jak v standardních, tak i v atypických rozměrech, v libovolném designu a vybavené podle požadavků zákazníků. Do naší produkce patří výroba moderních dveří a replik starých dveří. Dveře umíme vyrobit i v speciálních tvarech jako jsou například zaoblené dveře, posuvné dveře, skládací dveře a dveře s klasickým otevíráním. Dveře na míru dokážeme vyrobit se zvýšenou pevností, zvukotěsné, s protihlukovou i protipožární ochranou.

 

Venkovní, ale také interiérové dveře můžeme vybavit bezpečnostními zámky a kováním, kukátkem, schránkou, bezpečnostními skly a fóliemi, sklem s broušenou fazetou, nebo ornamentálními skly, ručně kovanými klikami, madly, mřížemi, okrasnými prvky a dalším vybavením vždy podle požadavků zákazníků.

 

Vstupní, neboli vchodové dveře plní více funkcí. Jednak jsou důležitou bariérou, která chrání dům či byt před nezvanými hosty a proto je potřeba se zaměřit při výběru nejen na design, ale i na materiál a jeho odolnost, vhodnou povrchovou úpravu, aby venkovní dveře vydržely větší mechanický nápor a rozmary počasí.

 

Interiérové dveře se stávají významným designovým prvkem interiéru a jsou důležitým dělícím prvkem mezi jednotlivými místnostmi. U interiérových dveří není třeba tolik dbát na jejich pevnost, jako u vstupních dveří zato je zde na místě zamyslet se nad tím jaký typ dveří zvolit a to nejenom po stránce estetické, ale i funkční. Dveře vyrobené na míru interiéru jsou tak vždy dobrou volbou.

výroba dveří na míru

Výroba dveří

Výroba dveří na zakázku je jednou z našich specializací.

 

Dveře a zárubně vyrábíme na míru v atypických, nebo specifických rozměrech, v požadovaném designu a materiálovém provedení. Dveře a zárubně z masivu nebo z MDF lakujeme ve vlastní lakovně. Díky tomu máme dobrou kontrolu nad kvalitou a nižší ceny dveří. Nabízíme výběr ze stovek barev a jejich odstínů podle vzorníku RAL. Do naší produkce patří moderní dveře, atypické dveře, repliky historických dveří, skládací dveře, portály a prosklené stěny.

Vyrábíme mnoho typů venkovních, vchodových a interiérových dveří a to klasicky otevírané, falcové, bezfalcové, posuvné po stěně a posuvné do pouzdra. Klasické, posuvné i shrnovací dveře můžeme opatřit protihlukovým těsněním. Venkovní dveře a zárubně vyrábíme převážně z dřevin a dalších materiálů dostupných na našem trhu. Nejčastěji používáme dřevěný masiv smrku, borovice, dubu, buku, olše a jasanu.

Jaký bude design a rozměry dveří je vždy volbou zákazníků. Stejně jako moderní dveře, tak i repliky historických dveří můžeme vybavit například ručně kovanými úchyty, klikami a mřížovím z bronzu, mědi, nerezu a broušené, nebo pozinkované oceli. Tyto stylové doplňky najdou využití v klasických i moderních bytových interiérech. Hodí se jak pro vybavení vchodových dveří, interiérových dveří, tak i rustikálního nábytku na chatu, chalupu, horské hotely, nábytek pro restaurace.

Tak jako moderní dveře s klasickým otevíráním, skládací dveře, posuvné dveře, tak i repliky historických dveří umíme vyrobit zvukotěsné, se zvýšenou protihlukovou, nebo protipožární ochranou.

interiérové dveře na míru

Interiérové dveře

Hledáte originální interiérové dveře, posuvné dveře, nebo prosklené dělící příčky? Potřebujete vyrobit interiérové dveře na míru, nebo repliku stávajících dveří? Výroba interiérových dveří na míru patří neodmyslitelně do naší produkce.

 

Interiérové dveře vyrábíme z masivního dřeva, MDF, nebo taky z dýhovaných laťovek. Dřevěné interiérové dveře z masivu vyrábíme například z masivu dubu, buku, borovice, olše a dalších dřevin. Používáme také přírodní materiály, jako jsou překližky a dýhy. Dřevo je často pro svou vysokou kvalitu, pevnost a široké možnosti zpracování nejlepším materiálem a to především pro venkovní dveře.

 

Dveře a zárubně vyrábíme s obložkou i bez obložky. Obložkové zárubně s těsněním jsou často díky své dokonalé přilnavosti křídel dveří ideálním řešením. Interiérové dveře vyrábíme v rozměrech typizovaných i atypických a to na míru rozměrům otvoru určenému pro dveře, což je častým řešením pro zákazníky, kteří potřebují dveře s atypickými rozměrym, nebo originálním designem.

Cena za dveře a zárubně vyrobené na míru je vždy individuální. Odvíjí se od rozměrů dveří a zárubní, použitých materiálech a náročnosti na jejich výrobu. 

 

Interiérové dveře vyrábíme klasicky otevírané, falcové, skládací, posuvné po stěně a posuvné do pouzdra. Venkovní i interiérové dveře pro vás můžeme vyrobit i podle vašeho vlastního návrhu, nebo obrazové předlohy. Zdělte nám vámi požadovaný rozměr a design dveří a naši truhláři vám je vyrobí v nejlepší kvalitě a na míru.

bottom of page