Hledáte kvalitní nábytek do restaurace, baru, kavárny, nebo hotelu?​

Našim cílem je to, aby nábytek pro restaurace, bary, diskotéky a kavárny splňoval veškeré požadavky na jeho funkční provedení, design a zároveň vydržel větší zátěž.​Pro výrobu nábytku do gastronomických provozoven používáme tradiční i moderní materiály, kvalitní kování a vybavení nábytku. Je jen na vás jaký design a vybavení si zvolíte a my se postáráme o to, aby jsme splnili vaše požadavky.

 

Do naší nabídky patří architektonické služby a návrhy interiérů. Můžeme vám tak navrhnou nábytek, vybavení a kompletně celé interiéry i exteriéry restaurace, baru, či jiné komerční provozovny. Poskytujeme komplexní  služby do kterých patří výroba nábytku, jeho doprava a montáž včetně pozáručního servisu.

 

Nabízíme veškeré architektonické, řemeslné a stavební práce. To nám umožňuje samostaně realizovat kompletní rekonstrukce, či novostavby restaurací, barů a dalších komerčních provozoven. Vyvarujete se tak problémům s více dodavateli.

 

Vyrábíme barové pulty a barové židle, stoly, příborníky, rohové lavice, vitríny, vinotéky, police, dřevěné obklady, krovy, pódia, schodiště, dveře, podlahy a další nábytek do restaurace ve vynikající kvalitě a za výhodných cenových podmínek.​

Nábytek pro restaurace

Barové pulty

 

Pro bary, kavárny, diskotéky, prodejny, recepce firem, hotelů, penzionů i do domácností vyrábíme recepční a barové pulty.

 

Barové stoly, barové pulty a recepce vyrábíme z materiálů a v designu na míru požadavkům zákazníků. Nábytek pro restaurace a bary vyrábíme z masivního dřeva, MDF, lamina, dýhy, HPL laminátu, tvrzeného skla, oceli a dalších materiálů dle požadavků zákazníků. Desky na recepční pulty a barové pulty vyrábíme z dubového masivu, nebo je osazujeme deskou z lamina, tvrzeného skla, umělého kamene Corian, nebo přírodní žuly.

 

Barové pulty se snažíme navrhovat tak, aby dokonale ladily s interiérem. Umíme je vyrobit z více druhů materiálů, v téměř jakémkoliv designu, barvě, odstínu, povrchovou úpravou a vybavit je dle požadavků zákazníka. Vyrábíme recepce, barové pulty a veškerý nábytek na míru, tak aby výsledek naší práce odpovídal požadavkům našich zákazníků.

 

Používáme také speciální úpravy dřeva, které jsou v současné době velmi populární, jako jsou drásání, či opalování plamenem díky čemu povrch dřeva získá staršený a drsný vzhled. Takto upravené dřevo je vhodné především pro výrobu nábytku jako jsou barové pulty, barové stoly, nebo podlahy. Nábytek do baru, pivnice, vinárny, nebo restaurace tak získá osobitý vzhled.

1/4
Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku