top of page

Nábytek pro restaurace

Potřebujete vyrobit nábytek do restaurace, baru, kavárny, nebo hotelu?​

Vyrábíme nábytek na míru v požadovaných rozměrech, provedení a designu.

Našim cílem je to, aby nábytek pro restaurace, bary, cukrárny a kavárny splňoval veškeré požadavky na jeho rozměry, design, kvalitu a materiálové provedení.​Pro výrobu nábytku do gastronomických provozoven používáme tradiční i moderní materiály, kvalitní kování a vybavení nábytku. Je jen na vás jaký design a vybavení si zvolíte a my se postáráme o to, aby jsme splnili vaše požadavky.

 

Nabízíme také architektonické a projekční služby, návrhy interiérů, exteriérů i zahrad. Můžeme vám tak navrhnou nábytek, vybavení a kompletně celé interiéry i exteriéry restaurace, baru, či jiné gastronomické, nebo jiné komerční provozovny.

 

Poskytujeme komplexní  služby do kterých patří výroba nábytku, výroba dveří a zárubní, doprava a montáž. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a provádíme renovace nábytku i dveří.

 

Vyrábíme a instalujeme barové pulty, stoly, příborníky, rohové lavice, vitríny, vinotéky, police, dřevěné obklady, paravány, nábytkové stěny, designové prvky, dveře a zárubně , krovy, schodiště, zábradlí, podlahy, pódia a další nábytek pro restaurace ve vynikající kvalitě a za výhodných cenových podmínek.​

Zdělte nám vaše požadavky, nebi ideu a my se postaráme o její realizaci. Rádi vám poradíme jak vše vyřešit a cenovou nabídku vám zpracujeme zdarma.

barový pult | nábytek do restaurace

Barové pulty

Pro bary, kavárny, diskotéky, prodejny, recepce firem, hotelů, penzionů i do domácností vyrábíme recepční a barové pulty.

 

Barové stoly, barové pulty, dělící příčky, sedací boxy a recepce vyrábíme z materiálů a v designu na míru požadavkům zákazníků. Nábytek pro restaurace a bary vyrábíme z masivního dřeva, MDF, lamina, dýhy, HPL laminátu, tvrzeného skla, oceli a dalších materiálů dle požadavků zákazníků. Desky na recepční pulty a barové pulty vyrábíme z dubového masivu, nebo je osazujeme deskou z lamina, tvrzeného skla, nebo z přírodní žuly.

 

Barové pulty se snažíme navrhovat tak, aby dokonale ladily s interiérem. Umíme je vyrobit z více druhů materiálů, v téměř jakémkoliv designu, barvě, odstínu, povrchovou úpravou a vybavit je dle požadavků zákazníka. Vyrábíme recepce, barové pulty a veškerý nábytek na míru, tak aby výsledek naší práce odpovídal požadavkům našich zákazníků.

 

Používáme také speciální úpravy dřeva, které jsou v současné době velmi populární, jako jsou drásání, či opalování plamenem díky čemu povrch dřeva získá staršený a drsný vzhled. Takto upravené dřevo je vhodné především pro výrobu nábytku jako jsou barové pulty, barové stoly, nebo podlahy. Nábytek do baru, pivnice, vinárny, nebo restaurace tak získá osobitý vzhled.

bottom of page