top of page

Nábytek pro restaurace

Potřebujete vyrobit na míru nábytek do restaurace, baru, kavárny, nebo hotelu?​

Našim cílem je to, aby nábytek pro restaurace, bary, cukrárny a kavárny splňoval veškeré požadavky na jeho rozměry, design, kvalitu a materiálové provedení.



​Pro výrobu nábytku do gastronomických provozoven používáme tradiční i moderní materiály, kvalitní kování a vybavení nábytku. Je jen na vás jaký design a vybavení si zvolíte a my se postáráme o to, aby jsme splnili vaše požadavky.

 

Do naší nabídky patří architektonické služby a návrhy interiérů. Můžeme vám tak navrhnou nábytek, vybavení a kompletně celé interiéry i exteriéry restaurace, baru, či jiné komerční provozovny. Poskytujeme komplexní  služby do kterých patří výroba nábytku, jeho doprava a montáž včetně pozáručního servisu.

 

Nabízíme veškeré architektonické, řemeslné a stavební práce. To nám umožňuje samostaně realizovat kompletní rekonstrukce, či novostavby restaurací, barů a dalších komerčních provozoven. Vyvarujete se tak problémům s více dodavateli.

 

Vyrábíme barové pulty a barové židle, stoly, příborníky, rohové lavice, vitríny, vinotéky, police, dřevěné obklady, krovy, pódia, schodiště, dveře, podlahy a další nábytek do restaurace ve vynikající kvalitě a za výhodných cenových podmínek.​

Výroba nábytku pro restaurace, nábytek do baru, barové pulty, nábytek do kavárny, nábytek pro restaurace

Barové pulty

Pro bary, kavárny, diskotéky, prodejny, recepce firem, hotelů, penzionů i do domácností vyrábíme recepční a barové pulty.

 

Barové stoly, barové pulty, dělící příčky, sedací boxy a recepce vyrábíme z materiálů a v designu na míru požadavkům zákazníků. Nábytek pro restaurace a bary vyrábíme z masivního dřeva, MDF, lamina, dýhy, HPL laminátu, tvrzeného skla, oceli a dalších materiálů dle požadavků zákazníků. Desky na recepční pulty a barové pulty vyrábíme z dubového masivu, nebo je osazujeme deskou z lamina, tvrzeného skla, nebo z přírodní žuly.

 

Barové pulty se snažíme navrhovat tak, aby dokonale ladily s interiérem. Umíme je vyrobit z více druhů materiálů, v téměř jakémkoliv designu, barvě, odstínu, povrchovou úpravou a vybavit je dle požadavků zákazníka. Vyrábíme recepce, barové pulty a veškerý nábytek na míru, tak aby výsledek naší práce odpovídal požadavkům našich zákazníků.

 

Používáme také speciální úpravy dřeva, které jsou v současné době velmi populární, jako jsou drásání, či opalování plamenem díky čemu povrch dřeva získá staršený a drsný vzhled. Takto upravené dřevo je vhodné především pro výrobu nábytku jako jsou barové pulty, barové stoly, nebo podlahy. Nábytek do baru, pivnice, vinárny, nebo restaurace tak získá osobitý vzhled.

výroba nábytku | nábytek na míru
výroba nábytku | nábytek na míru | nábytek na zakázku
bottom of page