top of page

Dětský nábytek

Nábytek pro děti vyrábíme ručně a na míru v požadovaných rozměrech, takže každý kus nábytku je originál. Dětský nábytek vyrábíme pouze z kvalitních a ekologicky šetrných materiálů jako je masivní dřevo, dřevotříska, nebo například ocel. Do naší produkce patří dětské postele, patrové postele, patra na spaní, dětské koutky, úložné prostory jako jsou vestavěné skříně, boxy na hračky, knihovny, police, a další dětský nábytek na zakázku.

Dětské pokoje

​Dětský pokoj je místo, kde děti tráví mnoho času a proto navrhujeme a vyrábíme kvalitní a funkční dětský nábytek a celé dětské pokoje na míru rozměrům místnosti, představám a potřebám vás a především vašich dětí. Možností jak vybavit dětský pokoj je mnoho ať už se jedná o design nábytku, nebo o jeho materiálovou stránku. Dětské pokoje a dětský nábytek navrhujeme individuálně a vždy se snažíme o to, aby bylo vybavení dětského pokoje a nábytek nejen hezký, ale i dokonale funkční a aby splňoval veškeré bezpečnostní a ekologické normy. 

 

Dětské pokoje a dětský nábytek navrhují naši bytoví architekti, kteří pro vás vytvoří návrhy interiéru dětského pokoje, jednotlivých kusů nábytku a jejich 3D vizualizace, které vám umožní vidět výsledný design nábytku a vybavení dětského pokoje ještě před započetím výroby nábytku a usnadní vám zhmotnit a upřesnit vaše představy o výsledném designu interiérů. Bytový architekt zároveň vytvoří projektovou dokumentaci, která poslouží řemeslníkům k přípravě rozpočtu a následně k realizaci. Dětské pokoje, dětský nábytek a vybavení umíme vyrobit také podle vašeho vlastního návrhu, fotografie, nebo obrazové předlohy.

Dětské postele

​Důležitou součástí dětského pokoje jsou dětské postele. 

 

Zdravé a kvalitní spaní je nezbytné pro zdravý vývoj dítěte a je tedy potřeba dětskou postel přizpůsobit výšce a věku dítěte. Vyrábíme mnoho typů dětských postelí jako například jednoduché dětské postele, patrové postele, patra na spaní, postele s úložným prostorem, nebo dětské postele s nebesy. Dětské postele, patrové postele a patra na spaní vyrábíme z materiálů, v rozměru a designu, který si zvolí zákazník.

 

Tak jako veškerý dětský nábytek, tak i dětské postele a patra na spaní vyrábíme z kvalitních materiálů jako jsou masivní dřevo, dýhované dřevotřískové desky, lamino, broušená, nebo lakovaná ocel. Pro finální povrchovou úpravu dětského nábytku a používáme přírodní oleje, vosky a ekologicky šetrné - vodou ředitelné laky. Naše dětské postele mají kvalitní a pevné rošty a vybavujeme je madracemi dle přání zákazníků. Tak jako dětský nábytek vyrábíme veškerý interiérový nábytek na míru v atypických, či specifických rozměrech a provedení.

bottom of page