top of page

Koupelnový nábytek

Navrhujeme a vyrábíme koupelnový nábytek na zakázku.

Vyrábíme koupelnový nábytek na míru specifickým, nebo atypickým rozměrům koupelny, což vám umožní dokonale využít prostor koupelny.

Vyrábíme koupelnový nábytek na zakázku a každému kusu nábytku věnujeme patřičnou pozornost. Nabízíme vysokou kvalitu zpracování a originální design nábytku za rozumné ceny.

 

V případě složitější rekonstrukce koupelny je dobré využít služeb architekta, který vám vytvoří technickou dokumentaci, 3D návrh interiéru koupelny, určí materiály a vybavení ze kterých budeme koupelnový nábytek vyrábět. Vyhnete se tak případným chybám a dalším výdajům. Nábytek do koupelny tak můžeme vyrobit podle dodané technické dokumentace, ale taky podle vašeho vlastního návrhu, nebo obrazové předlohy.

Tvoříme originální design nábytku a interiérů a tak je samozřejmostí, že vám pomůžeme s výběrem vhodných materiálů a jejich povrchovou úpravou, vybavením nábytku a dispozičním řešením koupelny.

Koupelnový nábytek, koupelnové skříňky, nábytek do koupelny, koupelny na míru

Koupelnové skříňky

Tak jako veškerý koupelnový nábytek, tak i koupelnové skříňky vyrábíme v libovolných rozměrech, moderním i klasickém designu a v různých materiálových a barevných provedeních. Vyrábíme zrcadlové skříňky s osvětlením, samostatné umyvadlové skříňky, vysoké skříně, závěsné skříňky, police a další koupelnový nábytek, který vyřeší všechny vaše potřeby z pohledu praktického a estetického.

 

Koupelnové skříňky vyrábíme převážně z voděodolných materiálu jako je například MDF, kompaktní desky, kov, plast, nebo masivní dřevo. Korpusy koupelnové skříňky vyrábíme také z laminovaných, nebo dýhovaných dřevotřískových desek, které patří mezi nejlevnější materiály a mají horší odolnost vůči vodě. Viditelné plochy jako jsou dvířka vyrábíme převážně z kvalitnějších a dražších materiálů jako jsou MDF desky, nebo masivní dřevo. Z dřevin, které používáme k výrobě koupelnového nábytku to jsou například javor, jasan, buk, třešeň a voděodolný a tvrdý dub, nebo ořech.

 

Koupelnový nábytek pro zvýšení voděodolnosti lakujeme, nebo používáme krycí polyuretanové nátěrové hmoty, které nabízíme v širokém množství matných, polomatných a lesklých barev a jejich odstínů z barevné škály RAL. Ochranu spodních skříněk před vlhkostí jako je voda na podlaze řešíme například plastovými nebo nerezovými nožičkami a soklíky mnoha tvarů, provedení a rozměrů, popřípadě zavěšením skříněk na stěnu.

bottom of page