top of page

Schody a schodiště

Vyrábíme schodiště a zábradlí na zakázku. Pro jejich výrobu používáme kvalitní dřevo, dýhy, lamináty, ocel, sklo a další tradiční a moderní materiály. Navrhujeme a vyrábíme interiérová a venkovní schodiště na míru, kovová a dřevěná schodiště, zábradlí, balkóny, terasy a galerie. Schody a celá schodiště vyrábíme na míru v požadovaných rozměrech.

schodiště
press to zoom
dřevěné schodiště
press to zoom
dřevěné schodiště, dřevěné schody
press to zoom
dřevěné schodiště, dřevěné schody
press to zoom
dřevěné schodiště
press to zoom
dřevěné schody
press to zoom
1/3
Dřevěná schodiště

 

Dřevěné schodiště se může stát dominantní ozdobou každého interiéru. Pro jeho volbu mluví přirozená kresba dřeva, hřejivé vyzařování a nadčasový design. 

 

Dřevěné schody, nášlapy a schodnice vyrábíme různých typů, tvarů, velikosti a barevného provedení. Dřevěné schodiště pro vás můžeme vyrobit z více druhů dřeva ať už se bude jednat o točité schodiště, či vřetenové, samonosné, zadlabané, sedlové, montované na beton, nebo čepové schodiště.

 

Dodáváme taky obklady betonových schodišť, interiérová i exteriérová zábradlí schodišť, sloupky, madla a výplně. Náš projektant pro vás vytvoří plán schodiště, tak aby bylo dokonalé po technické stránce a aby design schodiště dokonale ladil s nábytkem a stalo se důstojnou dominantou interiéru. 

 

Schodiště, které je vyrobené z tvrdých dřevin jako jsou javor, jasan, nebo dub vydrží větší zátěž a je méně náchylné k poškození. Volba materiálu vždy byla, je a vždy bude úzce spjata s cenou a z těchto důvodů nakonec mnoho lidí volí nejlevnější smrkové dřevo. Podstatně dražší jsou pak vzácnější tvrdá dřeva s výraznou barvou a odstínem, charakterem kresby jako je dřevo ovocných stromů například třešeň, nebo velmi tvrdý masiv z ořechu.

 

Z tuzemských dřevin jsou s ohledem na poměr kvalita, cena a estetika nejvhodnější pro výrobu dřevěného schodiště tvrdší dub, nebo cenově úspornější modřín, nebo buk. Dřevěné schody, nášlapy, zábradlí a celá schodiště vyrábíme taky z exotických dřevin dostupných na našem trhu.

dřevěné schody, zábradlí na schodiště, schody do domu, zábradlí schodiště, schodiště na míru
Zábradlí

 

Zábradlí do interiérů i exteriérů.

 

Zábradlí na galerie a schodiště vyrábíme interiérová i venkovní, vřetenová i přímá, celodřevěná, celokovová, nebo s dřevěnými madly. Výplně zábradlí vyrábíme ze skla, plexiskla, s ocelovými lanky, s ozdobnými ručně kovanými prvky, s výplní, nebo kovovými, či dřevěnými sloupky. Ocelové zábradlí  upravujeme pozinkováním, nebo je lakujeme metodou práškového lakování.

 

Práškové plasty nabíjíme v lakovacích boxech elektrostatickým, nebo tribostatickým (elektrokinetickým) způsobem, což nám umožňuje vysoce kvalitní lakování tvarově složitějších dílů a díky ruční obsluze jsme schopni provést nástřik i těžko dostupných ploch. Při práškovém lakování můžeme nanášet všechny druhy práškových plastů.

 

Naši kolegové umělečtí kováři vyrábí zábradlí, sloupky, mříže, stolové podnože a mnoho dalších stylových a okrasných doplňků z oceli, bronzu, mědi a bíleho kovu.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku
bottom of page