Výroba postelí je naší specializací. Vyrábíme postele na míru, postele z masivu, patra na spaní a další nábytek na zakázku.
Výroba postelí

 

Potřebujete podium, patro na spaní, nebo manželskou postel na míru?

 

Vyrábíme kvalitní postele na zakázku a pro jejich výrobu používáme více druhů materiálů, abychom dokázali uspokojit nároky zákazníků na jejich provedení a vzhled. Postele na míru vyrábíme převážně z dubového masivu, ale i z masivu jasanu, javoru, ořechu, břízy, nebo dřeva z ovocných stromů a pro jejich povrchovou úpravu používáme vodou ředitelné laky, ekologicky šetrná mořidla, přírodní vosky a oleje.

 

Postele, podia a patra na spaní můžeme nabídnout jak dřevěné, z lakované, nebo broušené oceli, z lakované MDF, truhlářské překližky, tak i z dýhovaných masivních desek. Postele na míru vyrábíme v mnoha variantách povrchové úpravy, v libovolném designu a rozměrech. Podle vašich požadavků přizpůsobíme postel délkovým, šířkovým i výškovým rozměrům. Optimální velikost postele zjistíte jednoduše tak, že k výšce své postavy připočtete 20 cm. Za standardní šíři lůžka pro jednu dospělou osobu bývá považováno 90 cm, avšak postele na míru vyrábíme i v atypických rozměrech a podle vašich požadavků přizpůsobíme postel délkovým, šířkovým i výškovým rozměrům.

Postele na míru

Postele na míru
Postel na míru | Postel z masivu
1/5

Vyrobíme vám postel na míru v rozměrech a designu jaký vám vyhovuje.

 

Postel používáme denně a kvalitní postel, to je základ zdravého spánku. Ne každému vyhovuje nabídka sériově vyráběných postelí, které nabízí prodejny nábytku. To je častým důvodem, proč se na nás obrací zákazníci s výrobou postele na míru. Design a vhodný výběr materiálů pro výrobu postele jsou důležité aspekty, protože se postel stává dominantní součástí interiéru ložnice.

 

Do ložnic a dalších obytných prostor vyrábíme manželské postele, jednolůžka, dětské postele, podia a patra na spaní i v atypických rozměrech a v libovolném designu a provedení. Ať už se bude jednat o dvojlůžko, dětskou postel, podium, ocelové, či dřevěné patro na spaní, nebo to bude manželská postel s úložným prostorem, tak ji pro vás vyrobíme v té nejvyšší kvalitě. Vyrábíme v podstatě veškerý nábytek na míru v požadovaných rozměrech a materiálovém provedení.

 

Spolupracujeme s čalouníky, což nám umožňuje vyrábět čalouněné postele. Vyrábíme taky další čalouněný nábytek jako jsou lavice, křesla, pohovky, ale i například hrací stoly. Patra na spaní, schody a zábradlí vyrábíme ze dřeva, lakované oceli, nebo broušené oceli. Patro na spaní umíme také vyrobit se zábradlím a s obklady z LTD (Lamino), lakované překližky, nebo MDF.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku