Služby a servis

Nabízíme veškeré služby spojené s zakázkovou výrobou nábytku a realizací interiérů, které vám můžou zpříjemnit pořízení nábytku. Tak jako zakázková výroba nábytku patří do našich služeb jeho doprava a odborná montáž včetně instalace elektrospotřebičů, výroba dveří a zárubní. Vyrábíme nábytek na míru v požadovaných rozměrech, designu a materiálovém provedení. Spolupracujeme s kováři, čalouníky, elektrikáři, zámečníky a dalšími řemeslníky, kteří společně s námi realizují složitější interiéry.

Výroba nábytku
Výroba nábytku

Výroba nábytku | Nábytek na míru

press to zoom
1/11
Naše služby:1) Osobní konzultace: Sjednejte si schůzku s naším specialistou, který vám pomůže definovat vaše potřeby a najít nejlepší řešení.

2) Poradenství: Poradíme vám jak vše vyřešit, aby realizace dopadla, tak jak jste si představovali a vše proběhlo rychle. Pomůžeme vám vše vyřešit tak, aby jste se vyhnuli zbytečným chybám a investicím.

3) Návrhy interiérů: Nabízíme komplexní architektonické služby, zpracování projektové dokumentace, návrhy a 3D vizualizace interiérů.

4) Zaměření: Žádná zeď ani strop nejsou dokonale rovné, takže než se pustíme do výroby nábytku, nebo dveří, tak si vše změříme.

5) Výroba: Do našich služeb patří samozřejmě zakázková výroba nábytku, dveří a zárubní.

6) Doprava a montáž: Tak jako výroba nábytku na míru patří do našich služeb i jeho doprava, instalace a odborná montáž.

7) Expresní dodání: Pokud spěcháte uděláme vše pro to, abyste svůj nábytek dostali včas. Prosím kontaktujte nás co nejdříve.

8) Záruka: Na naše výrobky poskytujeme záruční lhůtu 24 měsíců a garantujeme odstranění závady do dvou týdnů.

9) Likvidace: Nevíte co s vysloužilým nábytkem? Zajistíme jeho demontáž i likvidaci.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku