top of page

Služby a servis

Nabízíme veškeré služby spojené s zakázkovou výrobou nábytku a realizací interiérů, které vám můžou zpříjemnit pořízení nábytku. Tak jako zakázková výroba nábytku patří do našich služeb jeho doprava a odborná montáž včetně instalace elektrospotřebičů. Provádíme také výrobu dveří, zárubní a jejich montáž. Vyrábíme nábytek na míru v požadovaných rozměrech, designu a materiálovém provedení. Společně s architekty a vytváříme návrhy interiérů. Spolupracujeme s kováři, čalouníky, elektrikáři, zámečníky a dalšími řemeslníky, kteří společně s námi realizují složitější interiéry.

Naše služby:1) Osobní konzultace: Sjednejte si schůzku s naším specialistou, který vám pomůže definovat vaše potřeby a najít nejlepší řešení.

2) Poradenství: Poradíme vám jak vše vyřešit, aby realizace dopadla tak, jak jste si představovali a vše proběhlo rychle. Pomůžeme vám vše vyřešit tak, aby jste se vyhnuli zbytečným chybám a investicím.

3) Zaměření: Žádná zeď ani strop nejsou dokonale rovné, takže než se pustíme do výroby nábytku, nebo dveří, tak si vše změříme.

4) Výroba: Do našich služeb patří samozřejmě zakázková výroba nábytku. Vyrábíme taky dveře na míru, zárubně a portály.

5) Doprava a montáž: Tak jako výroba nábytku a dveří na míru patří do našich služeb i doprava, instalace a odborná montáž.

6) Expresní dodání: Pokud spěcháte uděláme vše pro to, abyste svůj nábytek dostali včas. Prosím kontaktujte nás co nejdříve.

7) Záruka: Na naše výrobky poskytujeme záruční lhůtu 24 měsíců a garantujeme odstranění závady do dvou týdnů.

8) Likvidace: Nevíte co s vysloužilým nábytkem? Zajistíme jeho demontáž i likvidaci.

bottom of page