Služby a servis

Nabízíme veškeré služby spojené s výrobou nábytku a realizací interiérů, které vám můžou zpříjemnit pořízení nábytku. Tak jako zakázková výroba nábytku patří do našich služeb jeho doprava a odborná montáž včetně instalace elektrospotřebičů, podlahářské práce, výroba dveří a zárubní. Nabízíme také služby architekta, návrhy interiérů a jejich 3D vizualizace. Vyrábíme nábytek na míru v požadovaných rozměrech, designu a materiálovém provedení. Spolupracujeme s kováři, čalouníky, elektrikáři, zámečníky a dalšími řemeslníky, kteří společně s námi realizují složitější interiéry.

1/11
Naše služby:1) Osobní konzultace: Sjednejte si schůzku s naším specialistou, který vám pomůže definovat vaše potřeby a najít nejlepší řešení.

2) Poradenství: Poradíme vám jak vše vyřešit, aby realizace dopadla, tak jak jste si představovali a vše proběhlo rychle. Pomůžeme vám vše vyřešit tak, aby jste se vyhnuli zbytečným chybám a investicím.

3) Návrhy interiérů: Nabízíme komplexní architektonické služby, zpracování projektové dokumentace, návrhy a 3D vizualizace interiérů.

4) Doprava a montáž: Tak jako výroba nábytku na míru patří do našich služeb jeho doprava, instalace a odborná montáž.

5) Podmínky na míru: Stejně jako nábytek, můžeme přizpůsobit i obchodní podmínky na míru vašim specifickým požadavkům.

6) Expresní dodání: Pokud spěcháte uděláme vše pro to, abyste svůj nábytek dostali včas. Prosím kontaktujte nás co nejdříve.

7) Záruka: Na naše výrobky poskytujeme záruční lhůtu dva roky a garantujeme odstranění závady do dvou týdnů.

8) Likvidace: Nevíte co s vysloužilým nábytkem? Zajistíme jeho demontáž i likvidaci.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku