top of page

Návrhy interiérů

Do naší nabídky služeb patří také návrhy interiérů. Nabízíme komplexní architektonické služby, 3D vizualizace nábytku, zpracování projektové dokumentace, zakázkovou výrobu nábytku, montáž nábytku, výrobu a montáž dveří a zárubní.

Návrhy bytových interiérů

​​

Využít služeb architekta se vyplatí.

 

Ještě než začnete investovat do stavebních prací, nákupu, nebo výroby nábytku a dalšího vybavení interiéru vašeho bytu můžete využít služeb našeho architekta, který vám pomůže vyřešit každý detail interiéru a vybavení vašeho bytu, nebo rodinného domu.

 

Bytový architekt vám poradí jak vše vyřešit, aby realizace interiéru dopadla, tak jak jste si představovali, vše proběhlo rychle a mohli jste být spokojeni s výsledkem na konci celého usílí. Pomůže vám vše vyřešit tak, aby jste se vyhnuli zbytečným chybám a investicím.

 

Návrhy interiérů a 3D vizualizace následně poslouží řemeslníkům pro vytvoření projektové dokumentace k výrobě nábytku, stavebním a dalším řemeslným pracem.

Návrhy komerčních interiérů

​​

Tvoříme originální návrhy interiérů firem.

 

Design komerčních interiérů má významný vliv na vnímání zákazníků, na to jak se budou u vás cítit a jak budou vnímat vaši firmu. Kvalitní vizuální řešení firemních interiérů je nedílnou součástí firemní identity a mělo by být součástí každého podnikatelského záměru.

 

Při navrhování interiérů komerčních prostor klademe důraz na kvalitní architektonické zpracování, originální a funkční designové řešení interiérů, které je v harmonii s firemní kulturou, firemním stylem a potřebami daného podnikatelského subjektu.

 

Provádíme návrhy interiérů recepcí, kanceláří, prodejen, showroomů, hotelů, penzionů, restaurací, barů, kaváren, cukráren, hudebních klubů, diskoték a mnoha dalších reprezentativních a komerčních objektů.

bottom of page