1/2

Školní nábytek

Potřebujete vybavit učebny, školu, nebo mateřskou školku?​

Každý obytný prostor má svá osobitá specifika a rozměry a tedy vyžaduje i nábytek na míru a kvalitní vybavení. Toto je jeden z důvodů, proč do našeho výrobního programu patří i vnitřní a venkovní vybavení mateřských školek, škol a dalších vzdělávacích zařízení, kancelářských, společenských i technických prostor.

Nábytek na zakázku do škol a mateřských školek, učeben a kancelářský nábytek vyrábíme z kvalitního dřevěného masivu, dýhovaných dřevotřískových desek, laminovaných DTD (LTD), vysokotlakého laminátu, MDF, truhlářské překližky a dalších tradičních a moderních materiálů. Samozřejmostí je pro nás zachování vysoké kvality zpracování a designu za velmi příznivých cenových podmínek.

​Do škol a školiček vyrábíme dřevěné šatní skříně, šatní lavice, věšáky, stoly, židle, zahradní nábytek a venkovní nábytek jako jsou například pergoly a přístřešky, altány, lavičky, stoly, houpačky, pískoviště a další dětský nábytek na míru.

Školní lavice

 

Do naší produkce patří také zakázková výroba školních lavic a stolů.

 

Školní nábytek, nábytek do učeben, kancelářský nábytek a nábytek pro mateřské školy většinou vyrábíme v originálním designu, nebo v atypických rozměrech, což platí i pro školní lavice.

 

Jelikož vyrábíme nábytek na zakázku a nevěnujeme se sériové výrobě nábytku, tak můžeme přizpůsobit naší výrobu koncovému zákazníkovi, jeho potřebám a požadavkům, což platí i pro materiály, rozměry, vybavení a design nábytku.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku