Školní nábytek
press to zoom
Stoly pro školy
press to zoom
Výroba školního nábytku
press to zoom
Školní nábytek
press to zoom
1/2

Školní nábytek

Potřebujete vybavit učebny, školu, nebo mateřskou školku?​

Každý obytný prostor má svá osobitá specifika a rozměry a tedy vyžaduje i nábytek na míru a kvalitní vybavení. Toto je jeden z důvodů, proč do našeho výrobního programu patří i vnitřní a venkovní vybavení mateřských školek, škol a dalších vzdělávacích zařízení, kancelářských, společenských i technických prostor.

Nábytek na zakázku do škol a mateřských školek, učeben a kancelářský nábytek vyrábíme z kvalitního dřevěného masivu, dýhovaných dřevotřískových desek, laminovaných DTD (LTD), vysokotlakého laminátu, MDF, truhlářské překližky a dalších tradičních a moderních materiálů. Samozřejmostí je pro nás zachování vysoké kvality zpracování a designu za velmi příznivých cenových podmínek.

​Do škol a školiček vyrábíme dřevěné šatní skříně, šatní lavice, věšáky, stoly, židle, zahradní nábytek a venkovní nábytek jako jsou například pergoly a přístřešky, altány, lavičky, stoly, houpačky, pískoviště a další dětský nábytek na míru.

školní lavice, školní nábytek, nábytek pro školy, kancelářský nábytek, výroba nábytku pro školy, nábytek do škol
Školní lavice

 

Do naší produkce patří také zakázková výroba školních lavic a stolů.

 

Školní nábytek, nábytek do učeben, kancelářský nábytek a nábytek pro mateřské školy většinou vyrábíme v originálním designu, nebo v atypických rozměrech, což platí i pro školní lavice.

 

Jelikož vyrábíme nábytek na zakázku a nevěnujeme se sériové výrobě nábytku, tak můžeme přizpůsobit naší výrobu koncovému zákazníkovi, jeho potřebám a požadavkům, což platí i pro materiály, rozměry, vybavení a design nábytku.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku