top of page

Školní nábytek

Potřebujete vybavit učebny, školu, nebo mateřskou školku?​ Výroba školního nábytku na míru a jeho montáž patří neodmyslitelně do nabídky našich služeb.

Každý obytný prostor má svá osobitá specifika a atypické rozměry a vyžaduje nábytek vyrobený na míru v specifických rozměrech a designu. Toto je jeden z důvodů, proč do našeho výrobního programu patří i vnitřní a venkovní vybavení mateřských školek, škol všeho druhu a jejich výukových prostor, studoven, kanceláří, kabinetů, technického zázemí, školních zahrad a dalších prostor.

Nábytek na zakázku do škol a mateřských školek, učeben, pracoven a laboratoří vyrábíme z dřevěného masivu, lamina (LTD), dýhovaných dřevotřískových desek, vysokotlakého laminátu HPL, MDF, kompaktních desek, truhlářské překližky a dalších tradičních a moderních materiálů. Samozřejmostí je pro nás zachování vysoké kvality zpracování a designu za příznivých cenových podmínek.

​Do škol a mateřských školiček vyrábíme nábytek do učeben, poslucháren, laboratoří, školních družin, chodeb a vestibulů, kabinetů a ředitelen. Školní nábytek jako jsou školní lavice, židle, stoly, vybavení poslucháren, nábytek do laboratoří, studentské kuchyňky, šatní skříně, šatní lavice, věšáky a další nábytek na míru vyrábíme podle dodané dokumentace. S výběrem vhodného řešení vám rádi pomůžeme, tak aby byl nábytek hezký a optimální po stránce funkční. Do škol vyrábíme taky dveře na míru včetně zárubní.

školní nábytek, výroba školního nábytku, nábytek na míru

Školní lavice

Do naší produkce patří také zakázková výroba školních lavic a pracovních stolů.

 

Školní nábytek, nábytek do učeben, kancelářský nábytek a nábytek pro mateřské školy většinou vyrábíme v originálním designu, typizovaných, nebo v atypických rozměrech, což platí i pro školní lavice.

 

Jelikož vyrábíme školní nábytek na zakázku můžeme přizpůsobit výrobu zákazníkovi, jeho potřebám a požadavkům, což platí i pro materiály, rozměry, vybavení a celkový design školního nábytku.

S námi můžete vytvořit krásné a funčkní interiéry učeben, poslucháren, pracoven a dalších prostor vaší školy, mateřské školky, nebo třeba studentských kolejí. 

bottom of page