Kancelářský nábytek

Navrhujeme a vyrábíme kancelářský nábytek na míru jako jsou kancelářské stoly, dělící příčky, dveře, podlahy, pracovní boxy, skříně na šanony, knihovny, šatny, šatní skříně, lavice, židle, kuchyňské linky a jídelní stoly. Kancelářský nábytek vyrábíme podle dodané technické dokumentace, nebo vizualizace. Interiéry kanceláří také navrhujeme sami.

Kancelářský nábytek
press to zoom
Kancelářský nábytek
press to zoom
Výroba kancelářského nábytku
press to zoom
Kancelářský nábytek
press to zoom
1/3
Výroba kancelářského nábytku

 

Kancelářský nábytek vyrábíme na míru a v požadovaném designu.

 

Často se jedná o kancelářský nábytek atypických rozměrů, nebo o specifický a originální design nábytku. Při navrhování a následné výrobě kancelářského nábytku se snažíme o to, aby dokonale ladil se svým okolím a image společnosti, kterou bude dobře reprezentovat.

 

Výroba kancelářského nábytku často vyžaduje použití více druhů materiálů. Proto ho vyrábíme z celé řady velmi kvalitních tradičních a moderních materiálů a nabízíme mnoho možností jeho povrchové úpravy. Kvalitní nábytkové kování a vybavení kancelářského nábytku používáme od renomovaných výrobců a zákazník si u nás může vybrat ze široké nabídky.

 

Kancelářský nábytek vyrábíme ve vysoké kvalitě v moderním provozu, který je vybaven CNC stroji, vrtacím centrem a další moderní technikou. Naše výrobní kapacity jsou dostatečně velké a dokážeme zkrátit dodací lhůty na minimum. Našim zákazníkům poskytujeme architektonické služby, návrhy interiérů, vytváříme pro ně 3D vizualizace nábytku a celých interiérů i exteriérů, které jim pomůžou zprostředkovat budoucí realitu.

 

Provádíme podlahářské, zednické, elektrikářské a další řemeslné práce. Spolupracujeme s uměleckými kováři, kteří pro nás vyrábí originální stolové podnože a další nábytkové díly z oceli, nerezu, bronzu, nebo mosazi.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku