top of page

Kancelářský nábytek

Vyrábíme kancelářský nábytek na míru jako jsou kancelářské stoly, dělící příčky, dveře, pracovní boxy, skříně na šanony, knihovny, šatní skříně, nebo recepční pulty. Pracujeme s mnoha moderními a tradičními materiály. Kancelářský nábytek vyrábíme také podle vlastních návrhů zákazníků, dodané dokumentace, skici, fotografie, nebo vizualizace.

Výroba kancelářského nábytku

Kancelářský nábytek vyrábíme na zakázku v požadovaných typických, nebo atypických rozměrech a v moderním, nebo konzervativním designu.
 
Často se jedná o kancelářský nábytek atypických rozměrů, nebo o specifický a originální design nábytku. Při navrhování a následné výrobě kancelářského nábytku se snažíme o to, aby byl nejenom kvalitně vyroben, ale taky dokonale ladil se svým okolím a image společnosti, kterou bude dobře reprezentovat. Do reprezentaviních prostor firem vyrábíme také recepční a barové pulty, nebo například velké jednací stoly, 
 
Výroba kancelářského nábytku často vyžaduje použití více druhů materiálů. Proto ho vyrábíme z celé řady velmi kvalitních tradičních a moderních materiálů a nabízíme mnoho možností jeho povrchové úpravy. Kvalitní nábytkové kování a vybavení kancelářského nábytku používáme od renomovaných výrobců a zákazníci si tak můžou vybrat ze široké nabídky výrobců působících na českém trhu.
 
Provádíme odbornou montáž nábytku, montáž dveří a zárubní, likvidaci starého nábytku a dveří. Spolupracujeme s uměleckými kováři, kteří pro nás vyrábí originální stolové podnože, úchyty, kliky, panty, mříže, okrasné prvky a další nábytkové díly z oceli, nerezu, bronzu, hliníku, nebo mosazi.

bottom of page