top of page

Kancelářský nábytek

Navrhujeme a vyrábíme kancelářský nábytek na míru jako jsou kancelářské stoly, dělící příčky, dveře, podlahy, pracovní boxy, skříně na šanony, knihovny, šatny, šatní skříně, lavice, židle, kuchyňské linky a jídelní stoly. Kancelářský nábytek vyrábíme podle dodané technické dokumentace, nebo vizualizace. Interiéry kanceláří také navrhujeme sami.

Výroba kancelářského nábytku

 

Kancelářský nábytek vyrábíme na míru a v požadovaném designu.

 

Často se jedná o kancelářský nábytek atypických rozměrů, nebo o specifický a originální design nábytku. Při navrhování a následné výrobě kancelářského nábytku se snažíme o to, aby dokonale ladil se svým okolím a image společnosti, kterou bude dobře reprezentovat.

 

Výroba kancelářského nábytku často vyžaduje použití více druhů materiálů. Proto ho vyrábíme z celé řady velmi kvalitních tradičních a moderních materiálů a nabízíme mnoho možností jeho povrchové úpravy. Kvalitní nábytkové kování a vybavení kancelářského nábytku používáme od renomovaných výrobců a zákazník si u nás může vybrat ze široké nabídky.

 

Kancelářský nábytek vyrábíme ve vysoké kvalitě v moderním provozu, který je vybaven CNC stroji, vrtacím centrem a další moderní technikou. Naše výrobní kapacity jsou dostatečně velké a dokážeme zkrátit dodací lhůty na minimum. Našim zákazníkům poskytujeme architektonické služby, návrhy interiérů, vytváříme pro ně 3D vizualizace nábytku a celých interiérů i exteriérů, které jim pomůžou zprostředkovat budoucí realitu.

 

Provádíme odbornou montáž nábytku, montáž dveří a zárubní, likvidaci starého nábytku a dveří, zámečnické, elektrikářské a další řemeslné práce. Spolupracujeme s uměleckými kováři, kteří pro nás vyrábí originální stolové podnože, okrasné prvky a další nábytkové díly z oceli, nerezu, bronzu, hliníku, nebo mosazi.

výroba nábytku | nábytek na míru
výroba nábytku | nábytek na míru | nábytek na zakázku
bottom of page