top of page

Nábytek na míru

Když vám nevyhovují rozměry nábytku, nebo dveří vyráběného sériovým způsobem a nemůžete účelně a prakticky využít prostory v interiéru, pak je dobré využít služeb zakázkových truhlářů.

Zakázková výroba nábytku, dveří a zárubní jsou naše specializace.

Vyrábíme dveře a nábytek na míru podle požadavků zákazníků. Nábytek vyrobený na míru dispozicím obytných prostor přináší výhody jako jsou úspora místa, větší užitná hodnota a originální design nábytku.

Vyrábíme nábytek na zakázku do domácností, škol, firem, hotelů, prodejen a dalších komerčních prostor. Nabízíme optimální řešení interiérů bez zbytečných kompromisů. Nabízíme vysokou kvalitu provedení, originální design nábytku, interiérů a individuální přístup ke každému kusu nábytku.

Dveře, zárubně, interiérový a venkovní nábytek na zakázku vyrábíme podle individuálních požadavků zákazníků v libovolném designu a atypických rozměrech. Nábytek a dveře na míru vyrábíme z více druhů moderních a tradičních materiálů. Nábytek a dveře dodáváme našim zákazníkům nejen z Prahy ale i z celé České republiky. 

Cena nábytku vyrobeného na míru se odvíjí od jeho rozměrů, použitých materiálů a vybavení, složitosti výroby, včetně náročnosti dopravy a montáže.

truhlář | výroba nábytku

Truhlářství

Výroba nábytku na míru vyžaduje individuální přístup a dobré zkušenosti.
 
Naši truhláři pracují na výrobě nábytku moderními i tradičními způsoby a díky tomu dokážeme uspokojit nároky zákazníků na jeho provedení a design. K výrobě nábytku  používáme širokou škálu moderních a tradičních technologických postupů výroby, materiálů a vybavení. Díky tomu jsme schopni vyrobit téměř veškerý interiérový a zahradní nábytek. Zároveň vyrábíme dveře na míru v moderním, standartním, rustikálním a v historickém provedení.
 
Nábytek na zakázku vyrábíme z lamina, truhlářské překližky, masivního dřeva, MDF, z přírodních dýh, kompaktních desek a dalších tradičních a moderních, kvalitních, ekologicky nezávadných materiálů. U nás si vyberete z široké nabídky materiálů, značkového kování, vybavení a mnoha možností a variant provedení nábytku, tak abychom dokázali vyrobit nábytek na míru rozměrům interiéru a vašim požadavkům na jeho materiálové provedení a design.
 
Do domácností a firem dodáváme nejenom nábytek vyrobený na míru. V atypických rozměrech vyrábíme taky dveře na míru, zárubně, schody a schodiště, které také instalujeme a provádíme jejich odbornou montáž. Poradíme vám s optimálním řešením interiéru a vhodným výběrem materiálů pro výrobu nábytku. Kontaktujte nás a rádi zodpovíme vaše otázky, zpracujeme cenovou nabídku, nebo si můžete dohodnout osobní schůzku s našim zástupcem.

bottom of page