Nábytek na míru
press to zoom
Nábytek na míru | Stoly na míru
press to zoom
Dětský nábytek | Nábytek na míru
press to zoom
Nábytek na míru | Kuchyně na zakázku
press to zoom
1/5

Nábytek na míru

Zakázková výroba nábytku, dveří a zárubní jsou naše specializace.

Navrhujeme a vyrábíme nábytek na míru podle požadavků zákazníků. Nábytek vyrobený na míru dispozicím obytných prostor přináší výhody jako jsou úspora místa, větší užitná hodnota a originální design nábytku. Často jsme limitováni rozměry nábytku vyráběného sériovým způsobem a tak nelze účelně a elegantně využít prostory v interiéru, proto je dobré využít služeb truhlářů.

Vyrábíme nábytek na zakázku do domácností, škol, firem, hotelů, prodejen a dalších komerčních prostor. Nabízíme optimální řešení interiérů bez zbytečných kompromisů. Vysoká kvalita provedení, originální design nábytku, interiérů a individuální přístup ke každému kusu nábytku jsou naše přednosti.

Naši truhláři vyrábí dveře, zárubně, interiérový a venkovní nábytek na zakázku v mnoha materiálových provedeních. Nábytek a dveře na míru vyrábíme z více druhů moderních a tradičních materiálů, podle individuálních požadavků zákazníků. Nábytek a dveře dodáváme našim zákazníkům nejen z Prahy ale i celé České republiky. 

nábytek na míru, nábytek na zakázku, výroba nábytku
Výroba nábytku na míru

 

Výroba nábytku na míru vyžaduje individuální přístup a zkušenosti.

 

Nábytek na míru vyrábíme moderním i tradičním způsobem, což nám umožňuje uspokojit nároky zákazníků na jeho provedení a design. K výrobě nábytku  používáme širokou škálu moderních a tradičních materiálů a vybavení. Díky tomu jsme schopni vyrobit v podstatě veškerý interiérový a zahradní nábytek.

 

Nábytek na zakázku vyrábíme z dýhovaných desek, lamina, truhlářské překližky, masivního dřeva, MDF a dalších tradičních a moderních, kvalitních, ekologicky nezávadných a k přírodě šetrných materiálů. U nás si vyberete z široké nabídky materiálů, značkového kování, vybavení a mnoha možností a variant provedení nábytku, tak abychom dokázali vyrobit nábytek na míru rozměrům interiéru a vašim požadavkům na jeho materiálové provedení a design.

 

Do domácností a firem dodáváme nejenom nábytek na míru. V atypických rozměrech vyrábíme a instalujeme taky dveře na míru, zárubně, schody a schodiště, které také instalujeme a provádíme jeho odbornou montáž. Poradíme vám s optimálním řešením interiéru a vhodným výběrem materiálů pro výrobu nábytku. Kontaktujte nás a rádi zodpovíme vaše otázky, zpracujeme cenovou nabídku, nebo si můžete dohodnout osobní schůzku s našim zástupcem.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku