top of page

Hotelový nábytek

Vyrábíme veškerý hotelový nábytek a provádíme jeho montáž. Dodáváme hotelové recepce, nábytek do hotelových pokojů, restaurací a zázemí personálu. Nábytek vyrábíme také do penzionů, apartmánů a dalších ubytovacích zařízení.

Výroba hotelového nábytku

Hotelový nábytek vyrábíme na zakázku.

Nábytek dodáváme do hotelových pokojů, recepcí, restaurací, barů, kaváren a veškerého zázemí pro hotelové hosty a personál. Dbáme na vysokou kvalitu provedení tak, aby nábytek který vyrobíme splňoval veškeré nároky odběratelů na kvalitu provedení, design nábytku a vysokou užitnou hodnotu. 
 
Hotelový nábytek vyrábíme v moderním provozu, který je vybaven CNC stroji, vrtacím centrem, lakovnou a další moderní technikou. Naše výrobní kapacity jsou dostatečně velké a dokážeme zkrátit dodací lhůty na minimum. Pro výrobu hotelového nábytku používáme celou řadu tradičních a moderních materiálů jako jsou dřevěný masiv, lamino desky (LTD), HPL laminát, truhlářskou překližku, MDF, dýhované DTD a celou řadu kvalitního kování a vybavení nábytku od renomovaných výrobců.
 
Vyrábíme hotelový nábytek jako jsou recepční pulty, barové pulty, nábytek pro restaurace, vestavěné skříně, šatny a šatní skříně, komody, postele, noční stolky, koupelnový nábytek, dětský nábytek, recepce, kancelářský nábytek a nábytek určený do zázemí hotelového personálu. Křesla, židle, pohovky a další sedací nábytek dodáváme od mnoha výrobců.

hotelový nábytek, výroba hotelového nábytku, Nábytek pro hotely, Hotelové recepce

Hotelové recepce

Navrhujeme a vyrábíme hotelové recepce a další nábytek do reprezentativních a společenských prostor hotelů, hostelů, penzionů a lázeňských domů.
 
Hotelová recepce je reprezentativní prostor ve kterém se každý hotelový host musí cítit dobře. Navrhneme a vyrobíme pro vás hotelovou recepci tak, aby její design dobře reprezentoval váš hotel a správně korespondoval s firemní identitou a stylem.
 
Recepční pulty a další hotelový nábytek výrábíme podle dodané dokumentace, architektonické studie, nebo vizualizace. V naší nabídce naleznete také veškeré architektonické služby a návrhy interiérů.

bottom of page