top of page

Hotelový nábytek

 

Vyrábíme veškerý hotelový nábytek a provádíme jeho montáž. Dodáváme hotelové recepce, nábytek do hotelových pokojů, restaurací a zázemí personálu. Nábytek vyrábíme také do penzionů, apartmánů a dalších ubytovacích zařízení.

Hotelový nábytek
press to zoom
Hotelový nábytek
press to zoom
Hotelový nábytek
press to zoom
Hotelový nábytek
press to zoom
Hotelový nábytek
press to zoom
Wellness nábytek
press to zoom
1/3
Výroba hotelového nábytku

​​

Hotelový nábytek vyrábíme na zakázku.

Nábytek dodáváme do hotelových pokojů, recepcí, restaurací, barů, kaváren a veškerého zázemí pro hotelové hosty a personál. Dbáme na vysokou kvalitu provedení tak, aby nábytek který vyrobíme splňoval veškeré nároky odběratelů na kvalitu provedení, design nábytku a vysokou užitnou hodnotu. 

 

Hotelový nábytek vyrábíme v moderním provozu, který je vybaven CNC stroji, vrtacím centrem a další moderní technikou. Naše výrobní kapacity jsou dostatečně velké a dokážeme zkrátit dodací lhůty na minimum. Pro výrobu hotelového nábytku používáme celou řadu tradičních a moderních materiálů jako jsou dřevěný masiv, lamino desky (LTD), HPL laminát, truhlářskou překližku, MDF, dýhované DTD a celou řadu kvalitního kování a vybavení nábytku od renomovaných výrobců.

 

Vyrábíme hotelový nábytek jako jsou recepční pulty, barové pulty, nábytek pro restaurace, vestavěné skříně, šatny a šatní skříně, komody, postele, noční stolky, koupelnový nábytek, dětský nábytek, recepce, kancelářský nábytek a nábytek určený do zázemí hotelového personálu. Křesla, židle, pohovky a další sedací nábytek dodáváme od mnoha výrobců.

Hotelový nábytek, Výroba hotelového nábytku, Nábytek pro hotely, Hotelové recepce
Hotelové recepce

 

Navrhujeme a vyrábíme hotelové recepce a další nábytek do reprezentativních a společenských prostor hotelů, hostelů, penzionů a lázeňských domů.

 

Hotelová recepce je reprezentativní prostor ve kterém se každý hotelový host musí cítit dobře. Navrhneme a vyrobíme pro vás hotelovou recepci tak, aby její design dobře reprezentoval váš hotel a správně korespondoval s firemní identitou a stylem.

 

Recepční pulty a nábytek do hotelové recepce výrábíme podle dodané dokumentace, architektonické studie, nebo vizualizace. V naší nabídce naleznete také veškeré architektonické služby a návrhy interiérů.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku
bottom of page