top of page

Nábytek z masivu

Pro velkou část naší produkce používáme tradiční materiál dřevěný masiv, ze kterého vyrábíme v podstatě veškerý interiérový a venkovní nábytek na zakázku, dveře a zárubně. Nábytek z dřevěného masivu vyrábíme tradičním i moderním způsobem, ve vynikající kvalitě za příznivých cenových podmínek. K jeho výrobě používáme cenově nejdostupnější typy dřeva jako je smrk, modřín, nebo borovice a dražší dřevěné masivy z dubu, ořechu, buku, jasanu a dřevin ovocných stromů. Pro zákazníky, kteří hledají výjmečný materiál můžeme nabídnout masivy exotických dřevin jako jsou paduka, akácie, wenge, teak, bangkirai, nebo mahagon. Pro finální povrchovou úpravu nábytku z masivu používáme tradiční i moderní metody opracování, ekologicky šetrné vodou ředitelné mořidla, laky, přírodní vosky a oleje.

Interiérový nábytek z masivu

Výroba a montáž nábytku z masivu patří neodmyslitelně do naší produkce. 

 

Nábytek ze dřeva vyrábíme do obývacích pokojů, dětských pokojů, kuchyní a dalších obytných prostor. Například stoly, lavice, dřevěné podlahy, barové pulty, police, komody, knihovny, skříně, kuchyňské linky a celé kuchyně z masivu. Samozřejmostí je, že vyrábíme veškerý nábytek na míru.

 

Do našeho výrobního programu patří také nábytek do ložnice. Tak jako postele na míru vyrábíme ze dřeva šatní skříně, toaletní stolky, podia, patra na spaní a další nábytek z masivu. Vyrábíme také dřevěná schodiště, zábradlí, vchodové a interiérové dveře na míru, portály a dřevěné podlahy.Vždy se snažíme o to, abychom vyráběli nábytek na zakázku do interierů z kvalitních materiálů, kvalitního dřeva a aby byl náš nábytek na vysoké estetické úrovni.

 

Nábytek z masivu a jeho přirozená krása, teplé vyzařování dřeva a nadčasový design vám zpříjemní pobyt doma, nebo v kanceláři. Takže pokud hledáte výjimečnou kvalitu, design a odolnost nábytku, tak pro vás může být dřevěný nábytek z masivu tou nejlepší volbou.

Zahradní nábytek z masivu

Nábytek z masivu může být ideální na zahradu, nebo k bazénu.

 

Zahrada a přírodní materiály jako je dřevo patří neoddělitelně k sobě, a to jeden z důvodů, proč je stále tak atraktivní dřevěný venkovní nábytek z masivu. Dřevo je navíc v mnoha případech pro výrobu nábytku, podlah, dveří, zárubní a dalšího vybavení domů a zahrad nenahraditelný materiál.Vyrábíme kvalitní venkovní nábytek jako jsou pevné jídelní stoly a židle, lavičky, úložné skříňky, pergoly, altány, zástěny, přístřešky, dřevěné podlahy, venkovní podlahy k bazénům a nábytek pro děti.

 

Při výrobě se především snažíme o to, aby byl venkovní nábytek maximálně odolný vůči vlivům počasí a dokonale ladil se svým okolím. Dřevěný zahradní nábytek z masivu je zároveň stylový, elegantní, nadčasový a nepodléhá vrtkavým módním trendům, což jsou výhody, které jasně hovoří pro volbu materiálu - dřevo.

Ať už bude jednat o venkovní nábytek z masivu modřínu, nebo třeba z dubu, tak bude jistě příjemným prvkem na vaší zahradě, nebo terase domu.

bottom of page