top of page

Skříně a komody

Vyrábíme veškeré úložné prostory, police, knihovny, vestavěné skříně, šatní skříně a komody, které můžou zvelebit i váš domov. Nábytek na míru který vám poskytne spoustu místa pro to co máte rádi a to co potřebujete mít k dennímu užití. Navrhneme a vyrobíme pro vás tento nábytek na zakázku s důrazem na vysokou kvalitu provedení a příjemný design.

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně jsou promyšleně řešené úložné prostory bez problémů pojmou jak vaše oblečení, lůžkoviny, nebo ručníky, tak i celou řadu nejrůznějších maličkostí, bez nichž se doma prostě neobejdete. Získáte nejenom velký úložný prostor, ale také ušetříte spoustu zastavěné plochy.

 

Dveře vestavěným skříním propůjčují jejich atraktivní vzhled a dělají z nich elegantní součást místnosti. Vedle klasického výklopného otevírání jsou oblíbené také dveře posuvné, které se skládají z několika samostatných dílů, nebo otočné dveře, což nám umožňuje navrhovat vestavěné skříně, či šatníky do jakéhokoliv prostoru bez omezení. 

 

Kromě osvědčených dekorů přírodního dřeva, nebo pastelových barev můžeme dveře a jejich výplně doplnit o celou řadu dopňků v nejrůznějších barvách a odstínech, osvětlením, stylovými úchyty, zrcadly s bezpečnostní fólií, nástřikem s vysokým leskem, nebo výplněmi z exotickými dřevin.

V nabídce máme vybavení šatních skříní od mnoha renomovaných výrobců. Věšáky na kalhoty, sukně, nebo kravaty, které můžou být na výsuvném principu vám ulehčí manipulaci a ukládání oděvů. V nabídce máme taky výsuvné botníky, držáky na pásky, sklopné a otočné věšáky. Šatnu nebo šatní skříň můžeme také vybavit osvětlením.

 

Pro výrobu korpusů vestavěných skříní a kuchyně na míru používáme taky materiál 18mm dřevotřískové desky (Lamino) a nabízíme lamino v mnoha odstínech barev a dekorů, takže si u nás jistě vyberete.

 

Dalšími vhodnými materiály, které používáme pro výrobu vestavěných skříní jsou dýhované desky, které vestavěným skříním propůjčují přírodní vzhled, překližka, MDF, nebo odolné HPL. Dveře vestavěných skříní můžeme vyrobit taky z dřevěného masivu. Nejvhodnějšími materiály pro výrobu vestavěných skříní jsou dýhy, lamino, HPL, MDF, nebo překližka.

Knihovny

Knihovna bude dominantou interiéru.

 

Navrhujeme a vyrábíme knihovny, skříně na míru a další nábytek na zakázku do obývacích pokojů, kuchyní a ložnic, pracoven, kanceláří, učeben, společenských prostor, chodeb a předsíní, hal a dalších bytových a nebytových interiérů .Knihovny vyrábíme převážně z dřevěného masivu, laminovaných dřevotřískových desek, dýhovaných desek a lakované MDF. Dokážeme je vyrobit v téměř jakémkoliv designu a podle návrhu, nebo obrazové předlohy zákazníka. Knihovny můžeme vybavit osvětlením, skleněnými dvířky, značkovým kováním, nebo designovými doplňky.

 

Navrhneme a vyrobíme vaši novou knihovnu, skříně, či jiný nábytek na zakázku v typických, nebo atypických rozměrech a designu podle vašich přání a požadavků.

komoda z masivu | výroba nábytku na míru

Komody

Skříně a komody vyrábíme v požadovaných rozměrech a designu.

 

Komody vyrábíme nejen z masivního dřeva, ale také z dýhovaných desek, truhlářské překližky, laminovaných desek (lamina), vysokotlakého laminátu HPL, který je velmi odolný proti poškození, lakované MDF, dýhovaných spárovek, nebo dřevotřískových desek i truhlářské překližky.

 

Komody můžeme na přání zákazníků vybavit koši na prádlo, stylovými úchyty, šuplíky s dotahem a tlumeným dovíráním a dalšími doplňky a značkovým kováním od renomovaných výrobců.

 

Komody můžeme vyrobit s povrchem v matném, polomatném, nebo ve vysokém lesku, úpravou kraklováním, drásáním a dalšími úpravami jako je moření, či povrchovou úpravou s použitím přírodních vosků, či olejů.

 

Je jenom na vás jaký design si zvolíte a my se postaráme o to, aby se vaše představa stala realitou. Komodu můžeme vyrobit taky podle vašeho vlastního návrhu, fotografie, nebo obrazové předlohy.

bottom of page