Venkovní stoly
Venkovní podlahy
Venkovní nábytek
Venkovní nábytek | Dřevěné fasády
Venkovní nábytek
Venkovní nábytek
1/3

Venkovní nábytek a zahradní nábytek

Potřebujete dřevěnou podlahu na terasu, pergolu, nebo zahradní altán?

Zahrada, odpočinek a dřevo jakožto přírodní materiál patří neoddělitelně k sobě a proto vyrábíme zahradní nábytek na zakázku předevážně ze dřeva. Jako příklady z naší produkce venkovního nábytku bych uvedl pevné jídelní stoly a židle, lavičky, úložné skříňky, zahradní pergoly, altány, dřevěné podlahy, přenosné zástěny, nebo paravány a dřevěné obložení domů. Vyrábíme taky zahradní nábytek pro děti, dětská hřiště, houpačky, pískoviště a dětský nábytek z masivu. 

Venkovní nábytek, neboli zahradní nábytek plní hned více funkcí. Tak například pergola může fungovat jako podpěrná konstrukce pro popínavé rostliny a posloužit při vytváření soukromí. Dřevěná podlaha může být vhodná na terasu v kombinaci s dřevěným nábytkem. Přenosné zástěny, nebo paravány mohou zase omezit výhled na neatraktivní místa v okolí a oddělovat prostor. Stylový altán je dalším výrazným prvkem a může být dominantou zahrady a měl by být zároveň dobře dostupný.

 

Zahradní nábytek z masivu je stylový, elegantní, nadčasový a nepodléhá vrtkavým módním trendům, což jsou výhody, které jasně hovoří pro volbu materiálu - dřevo. Zahradní nábytek, dětská hřiště vyrábíme z masivu dubu, akátu a venkovní podlahy z exotických dřevin jako jsou bangkirai a massaranduba.

Zahradní nábytek, venkovní nábytek, pergola na zahradu, zahradní krb, stoly na zahradu, výroba zahradního nábytku
Zahradní nábytek ke krbu

Vyrábíme taky zahradní nábytek ke krbu.

 

Navrhujeme a vyrábíme nejen zahradní nábytek a venkovní podlahy, ale poskytujeme i další služby, neboť do naší společnosti patří taky šikovní kamnáři a zedníci, takže vaši zahradu můžeme vybavit, nejenom kvalitním zahradním nábytkem, ale i dalším vybavením jako jsou zahradní krby, udírny, nebo grily.

 

Pokud budete chtít využít služeb našeho zahradního architekta, který pro vás může zahradu navrhnout, tak se na nás můžete s důvěrou obrátit. Zahradní architekt vám může taky pomoci s výběrem dřevin a ostatní zeleně, rekonstrukcí staré zahrady, nebo vybudováním nové zahrady včetně vodních prvků, jezírek, závlah a osvětlení.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku