top of page

Venkovní nábytek

Potřebujete dřevěnou podlahu na terasu, pergolu, nebo zahradní altán?

Zahrada, odpočinek a dřevo jakožto přírodní materiál patří neoddělitelně k sobě a proto vyrábíme zahradní nábytek na zakázku předevážně ze dřeva. Jako příklady z naší produkce venkovního nábytku bych uvedl pevné jídelní stoly a židle, lavičky, úložné skříňky, zahradní pergoly, altány, dřevěné podlahy, přenosné zástěny, nebo paravány a dřevěné obložení domů. Vyrábíme taky zahradní nábytek pro děti, dětská hřiště, houpačky, pískoviště a dětský nábytek z masivu. 

Venkovní nábytek, neboli zahradní nábytek plní hned více funkcí. Tak například pergola může fungovat jako podpěrná konstrukce pro popínavé rostliny a posloužit při vytváření soukromí. Dřevěná podlaha může být vhodná na terasu v kombinaci s dřevěným nábytkem. Přenosné zástěny, nebo paravány mohou zase omezit výhled na neatraktivní místa v okolí a oddělovat prostor. Stylový altán je dalším výrazným prvkem a může být dominantou zahrady a měl by být zároveň dobře dostupný.

 

Zahradní nábytek z masivu je stylový, elegantní, nadčasový a nepodléhá vrtkavým módním trendům, což jsou výhody, které jasně hovoří pro volbu materiálu - dřevo. Zahradní nábytek, dětská hřiště vyrábíme z masivu dubu, akátu a venkovní podlahy z exotických dřevin jako jsou bangkirai a massaranduba.

venkovní nábytek z masivu

Venkovní nábytek z masivu

Venkovní nábytek z masivu vyrábíme vždy v originálních rozměrech a designu.

Venkovní nábytek z masivního dřeva je přirozenou a ekologicky šetrnou volbou. Přirodní materiály jako je dřevo budou ladit s vaší zahradou a stanou se tak harmonickou součástí exteriéru.

Pro výrobu venkovního nábytku nejčastěji používáme masiv modřínu, dubu, borovice, akátu, ale i exotické dřeviny jako je Bangkirai, Merbau, nebo třeba Teak.

 

Nábytek můžeme dodat i s vyřezávanými prvky od našeho řezbáře. Spolupracujeme také s uměleckými kováři, takže i venkovní nábytek může být umělecké dílo.

bottom of page