top of page

Vestavěné skříně

Vestavěné skříně vyrábíme z lamina, MDF a dalších kvalitních moderních i tradičních materiálů. Vestavěné skříně, šatny a šatní skříně na míru uzpůsobené specifickým, či atypickým prostorám jsou promyšleně řešené úložné prostory, které bez problémů pojmou jak vaše oblečení, lůžkoviny, obuv, tak i celou řadu nejrůznějších maličkostí. Skříně vyrobené na míru jsou elegantní a praktickou součástí interiéru, které vám oproti použití běžných skříní ušetří spoustu obytné plochy.

Výroba vestavěných skříní

Vyrábíme moderní i klasické vestavěné skříně na míru danému prostoru, který pro ně vymezuje tvar a velikost. Díky vestavným skříním, získáte originální nábytek, velký úložný prostor ušetříte spoustu zastavěné plochy. 

Je dobré se zaměřit především na dveře a pohledové části vestavěných skříní, které mají hlavní estetickou funkci v interiéru. Vedle klasického výklopného otevírání jsou oblíbené také dveře posuvné, které se skládají z několika samostatných dílů, nebo otočné dveře, které nám umožňují navrhovat vestavěné skříně, či šatníky v podstatě do jakéhokoliv prostoru bez omezení. 

Pro výrobu korpusů vestavěných skříní používáme většinou materiál LTD (Lamino) od výrobců Kronospan a Egger, kteří nabízí lamino v mnoha odstínech barev a dřevěných dekorů. Vestavěné skříně a další nábytek vyrobený na míru z lamina nabízí finačně úsporné řešení. Další materiály, které používáme pro výrobu vestavěných skříní jsou dýhované desky, díky kterým získá nábytek přírodní vzhled dřevěného masivu.

Skříně na míru umíme vyrobit také z materiálů jako jsou truhlářská překližka a vysokotlaký laminát HPL, který je velmi odolný proti poškození. Výroba vestavěných skříní, nebo jiného nábytku včetně jejich instalace nám trvá nejčastěji od 3 až 5 týdnů od objednávky zákazníka. Dodací termín je ale potřeba upřesnit ještě před záčátkem výroby nábytku.

Design a vybavení vestavěných skříní

Kromě osvědčených dekorů přírodního dřeva můžeme dveře a jejich výplně doplnit o celou řadu dopňků v nejrůznějších barvách a odstínech, osvětlením, úchyty, zrcadly s bezpečnostní fólií, nástřikem s vysokým leskem, lakovaným sklem (Lacobel), nebo výplněmi z exotickými dřevin. 
 
Bezpočet typů kování, úchytů, dveřních výplní a mnoho různých řešení úložného prostoru nám umožní dokonale sladit vestavěnou skříň s interiérem nebo z ní může naopak vytvořit dominující část místnosti. 
 
Věšáky na kalhoty, sukně, nebo kravaty, které můžou být na výsuvném principu vám také ulehčí manipulaci a ukládání oděvů. V nabídce máme taky výsuvné police a botníky, držáky na pásky, sklopné a otočné věšáky.
 
Interiér vestavěné skříně či šatny lze řešit společně s využitím celé řady praktických doplňků, úložných systémů a vybavení, které vám umožní lépe využít vnitřní prostor a ulehčí manipulaci s oděvy. Šatní skříně, šatnu, nebo vestavěné skříně můžeme vybavit osvětlením, které jsou na našem trhu v mnoha typových řadách a designu od mnoha renomovaných výrobců.
 
Vestavěné skříně, šatní skříně na míru, knihovny, ale také další nábytek na míru můžeme vyrobit podle vašeho vlastního návrhu, či předlohy, nebo pro vás můžeme vytvořit návrh nábytku. Stejně jako u ostatního nábytku platí, že cena za vestavěné skříně je individuální. Záleží na použitých nateriálech a vybavení, rozměrech a složitosti výroby.

bottom of page