top of page

Bytový architekt

Nabízíme komplexní služby a náš bytový architekt pro vás vytvoří funkční bytový design, návrhy interiérů se zpracováním 3D vizualizace a následné projektové dokumentace. Zpracováváme návrhy interiérů bytových a komerčních prostor, prodejen, ubytovacích a gastronomických podniků. Provádíme návrhy a realizace bytových a komerčních interiérů na klíč a naši bytoví architekti vám poradí a pomůžou s řešením interiérů včetně jednotlivých kusů nábytku a bytových doplňků.

bytový architekt, bytový design, návrhy interiérů, architekt, bytový designér, návrhy bytového architekta, bytový architekt praha

Bytový design

Nabízíme zpracování architektonických studií, 3d vizualizací a projektové dokumentace interiérů, rekonstrukcí i novostaveb rodinných domů a bytů.

 

Dokumentaci dodáváme ve všech projektových fázích v šíři zpracování podle potřeb klienta a to od studie po dokumentaci pro provedení stavby a projekt interiéru. Při zpracování projektu spolupracujeme se specialisty a inženýry (statika, inženýrské sítě, osvětlení...) jako i s jednotlivými dodavateli a stavebními řemesly. Zajišťujeme a koordinujeme jednotlivé dodavatele prací, stavební dozor, stavební a řemeslnické práce a výrobu nábytku na míru.

 

Na základě vašich přání a požadavků s Vámi hledáme praktická a harmonická řešení na míru s ohledem na místo, užívání a funkci. Pro funkční řešení a design interiérů hledáme osobitá prostorová, materiálová a barevná řešení. Náš bytový architekt vám pomůže s výběrem nábytku a jeho umístěním a zhotoví jeho 3D vizualizaci. Bytový design nás baví a těšíme se z hravé fantazie i jednoduché účelnosti výsledných prostor. Snažíme se o rovnocenné zapojení investora jako tvůrce a inspirátora návrhu, tak aby se pro něho stal bytový architekt dobrým rádcem a partnerem.

bytový architekt praha, návrhy interiérů, bytový design, bytový architekt, bytový designér, návrhy komerčních interiérů

Návrhy interiérů

Navrhujeme soukromé i komerční interiéry a vytvoříme pro vás originální, praktické a profesionální návrhy interiérů vašeho bytu, nebo kanceláře.

 

Spolupráce s bytovým architektem vám usnadní zhmotnit a upřesnit vaše představy o výsledném designu interiérů. Bytový architekt zároveň vytvoří projektovou dokumentaci, která poslouží řemeslníkům k přípravě rozpočtu a následně k realizaci. Naši bytoví architekti se neustále vzdělávájí a hledají nové trendy a inspirace v oblasti architektury a interiérového designu, které úspěšně aplikují v praxi a můžete tak s nimi dát svobodu své fantazii.

 

Bytový architekt vám pomůže vylepšit, oživit a zpříjemnit interiér tak, aby jste se v něm cítili dobře, splňoval vaše požadavky na pohodlí a funkčnost a aby byl zároveň odrazem vaší osobnosti, nebo firemního stylu. Kontaktujte nás a na nezávazné schůzce s vámi náš bytový architekt prodiskutuje vaše požadavky a ukáže vám možnosti zpracování návrhu interiéru.

výroba nábytku | nábytek na míru
výroba nábytku | nábytek na míru | nábytek na zakázku
bottom of page