top of page

Kuchyně na míru

Hledáte výrobce kuchyní, který vám vyrobí kvalitní kuchyňskou linku a kuchyňský nábytek podle vašich představ? Potřebujete vyrobit nábytek do kuchyně na míru, který bude vyroben přesně do specifických prostor? My vám můžeme nabídnout vysokou kvalitu kuchyňského nábytku, originální a moderní design za rozumnou cenu.

Výroba kuchyní na míru

 

Kuchyňský nábytek dodáváme v matném provedení, ve vysokém lesku, nebo v kombinaci více materiálů a nabízíme tak velké množství materiálových a designových provedení. Kuchyně na míru vyrábíme z lamina, nebo dýhovaných desek, z dřevěného masivu, akrylátu, truhlářské překližky, lakované MDF, která má dobrou přilnavost a voděodolnost a HPL, který vyniká vysokou odolností proti poškození.

 

Pro výrobu nábytku do kuchyně na zakázku používáme taky LTD (Lamino), které je vhodný a zároveň cenově dostupný materiál. Máme na výběr z desítek dekorů a odstínů lamina od renomovaných výrobců Egger a Kronospan, které je pro výrobu kuchyňské linky praktickou volbou a to platí i pro další nábytek jako jsou kuchyňské ostrůvky, barové pulty, komody, nebo například vestavěné skříně.

Kování pro výrobu kuchyně na zakázku, které zahrnuje výklopy, pojezdy, vodící systémy, systémy výsuvů, výklopů a závěsů nabízíme v širokém sortimentu od mnoha renomovaných výrobců tak, aby si u nás mohl každý zákazník vybrat to co mu vyhovuje. Kuchyňské linky vybavujeme kvalitními kuchyňskými dřezy, vodovodními bateriemi, elektrospotřebiči, osvětlením a drátěným programem, který zahrnuje potravinové skříně, dolní a horní skříňky, multifunkční sloupy, závěsné systémy, podpěry a konzoly.

 

Budete mít na výběr z mnoha typů a dekorů pracovních desek. Laminovaná pracovní deska je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Kuchyňkou linku můžeme také osadit pracovní deskou z dřevěného masivu, deskou z přírodního žulového, nebo mramorového kamene, nebo lehčenou pracovní deskou. Do kuchyně vám můžeme vyrobit taky dveře na míru včetně zárubní.

 

Provádíme stavební a další řemesné práce, designérské a architektonické služby. Vytvoříme pro vás profesionální návrh kuchyně a jeho 3D vizualizace, což vám pomůže s rozhodnutím o finálním designu kuchyně. Cena a délka dodací doby nábytku vyrobeného do kuchyně na zakázku záleží především na použitých materiálech, jejich následné úpravě, rozměrech a vybavení a je vždy individuální. Cenovou nabídku vám zpracujeme zdarma.

výroba nábytku | nábytek na míru
výroba nábytku | nábytek na míru | nábytek na zakázku
bottom of page