top of page

Kuchyně na míru

V našem truhlářství vyrábíme kuchyňský nábytek na zakázku podle požadavků a představ našich zákazníků.

Vyrábíme veškerý nábytek do kuchyně na míru, takže bude vyroben přesně v designu a rozměrech jaké vám vyhovují.

Nábytek do kuchyně vám můžeme navrhnout a dokážeme ho vyrobit také podle vašeho návrhu, skici, nebo fotografie.

Výroba kuchyní

Navrhujeme a vyrábíme veškerý nábytek do kuchyně na míru.

 

Kuchyňský nábytek vyrábíme na zakázku a to v matném provedení, ultramatném, ve vysokém lesku, dřevodekoru, z dřevěného masivu, dýhovaných desek, nebo v kombinaci více materiálů. U nás si vyberete z nekonečného množství materiálových a designových provedení. Kuchyně vyrábíme z lamina, dýhovaných desek, z dřevěného masivu, akrylátů, truhlářské překližky, MDF a HPL a dalších moderních a tradičních materíálů od spolehlivých dodavatelů kvalitních materiálů a vybavení.

 

Lamino které je vhodný a zároveň cenově dostupný materiál a u kterého máme na výběr z desítek dekorů a odstínů od renomovaných výrobců, které je pro výrobu kuchyňské linky praktickou volbou a to platí i pro další nábytek jako jsou kuchyňské ostrůvky, barové pulty, komody, nebo například vestavěné skříně. Kuchyně z lamina dodáváme v matném provedení, ultramatném, ve vysokém lesku, nebo v kombinaci více dekorů.

Kování pro výrobu kuchyní na zakázku, které zahrnuje výklopy, pojezdy, vodící systémy, systémy výsuvů, výklopů a závěsů nabízíme v širokém sortimentu od mnoha renomovaných výrobců tak, aby si u nás mohl každý zákazník vybrat to co mu vyhovuje. Kuchyňské linky vybavujeme kvalitními kuchyňskými dřezy, vodovodními bateriemi, elektrospotřebiči, osvětlením a drátěným programem, který zahrnuje potravinové skříně, dolní a horní skříňky, multifunkční sloupy, závěsné systémy, podpěry a konzoly.

 

Budete mít na výběr z mnoha typů a dekorů pracovních desek. Laminovaná pracovní deska je nejstandardnější a současně ekonomicky nejvýhodnější řešení pro pracovní plochu kuchyňské linky. Kuchyňkou linku můžeme také osadit pracovní deskou z dřevěného masivu, deskou z přírodního žulového, nebo mramorového kamene, nebo z umělého kamene.

 

Do kuchyně, nebo jiných obytných prostor vám můžeme vyrobit taky dveře na míru včetně zárubní. Provádíme dopravu a montáž námi vyrobéného nábytku a dveří. S výběrem materiálů a vybavení vám rádi poradíme a cenovou nabídku pro vás zpracujeme zdarma.

bottom of page