Chcete vybavit ložnici kvalitním a hezkým nábytkem, který bude vyrobený přesně podle vašich představ? Vyrábíme nábytek na míru do ložnic ve vysoké kvalitě.

Ložnice je místo kam chodí lidé odpočívat a zároveň ji využívají jako úložný prostor, nebo šatnu. Pokud přemýšlíte o novém nábytku do ložnice, nebo se ji chystáte zrekonstruovat či vylepšit, tak se na nás můžete s důvěrou obrátit a my vám pomůžeme s kompletním řešením vaší ložnice od návrhu, výběru materiálu a barev až po vybavení praktickými doplňky. Vyrábíme v podstatě veškerý nábytek do ložnice na zakázku. Vyrobíme pro vás kvalitní skříně na míru, komody, šatnu, vestavěné skříně, noční stolky a postele, tak aby se vaše představy staly realitou.

Vyberte si jaká velikost a typ postele vám vyhovuje. Ať už se bude jednat například o postel z dubového masivu, nebo dřeva z ovocných stromů, dvojlůžko, dětskou postel, ocelové, či dřevěné patro na spaní, nebo to bude manželská postel s úložným prostorem, tak ji vyrobíme v té nejvyšší kvalitě. Optimální velikost postele zjistíte jednoduše tak, že k výšce své postavy připočtete 20 cm. Za standardní šíři lůžka pro jednu dospělou osobu bývá považováno 90 cm. Vyrábíme postele i v atypických rozměrech a podle vašich požadavků přizpůsobíme postel délkovým, šířkovým i výškovým rozměrům.

Ložnice

Ložnice na zakázku, ložnice na míru, výroba nábytku, nábytek do ložnice, postele, skříně do ložnice
Ložnice na míru

 

Nábytek do ložnice vyrábíme kvalitních moderních a tradičních materiálů.

 

Nábytek do ložnice vyrábíme z důrazem na vysokou kvalitu a estetickou úroveň. Šatny, šatní skříně, komody, nebo vestavěné skříně vyrábíme tak, abychom získali maximum úložných prostor a příjemný design nábytku.

 

Postele vyrábíme na míru v materiálu, designu a ve velikosti jakou si zvolí zákazník, takže si u nás vybere prakticky každý. Patra na spaní vyrábíme z dřevěného masivu, lakované oceli, nebo broušené oceli, s obklady z dýhovaných, laminovaných DTD, MDF, LTD, nebo HPL laminátu.

 

Nábytek do ložnice pro vás můžeme navrhnout, nebo jej můžeme vyrobit podle vašeho vlastního návrhu, fotografie, nebo obrazové předlohy. Zároveň vám můžeme nabídnout služby našeho bytového architekta, který pro vás navrhne interiery a nábytek na míru vašim požadavkům a vytvoří kompletní design a vizualizace interiérů.

ložnice z masivu, ložnice masiv, postele z masívu, masív, nábytek do ložnice, komody, postele, manželské postele, skříně
Ložnice z masivu

 

Nábytek do ložnice z masivu vyrábíme z kvalitního a dobře vysušeného dřeva. Ve většině případů používáme k výrobě postelí masiv borovice, buku, dubu a ovocných stromů, jako jsou třešeň, nebo ořech. Postele z masivu dovedeme vyrobit téměř v jakémkoliv rozměru, tvaru a designu. Záleží jen na přání zákazníka jaký materiál, barvu a odstín si pro výrobu nábytku z masivu vybere.

 

Nábytek do ložnic, jako jsou komody, skříně, knihovny, noční stolky a další nábytek z masivu vyrábíme z kvalitního dřeva a pro jeho povrchovou úpravu používáme především vodou ředitelné laky a přírodní oleje. Lak je odolný vodě a oděru, takže udržuje povrch nábytku dlouhodobě v dobrém stavu. Nábytek do ložnice z masivu je kvalitní, nadčasový a nepodléhá módním vlivům.

 

Vyrábíme veškerý nábytek do ložnice z masivu, ale i z jiných materiálů, jako například z dýhovaných desek, které si zachovávají přirozený vzhled dřeva, neboť dýhy jsou vyráběny z dřevěného masivu. Masívní dýhované desky jsou vhodné především pro výrobu vestavěných skříní, kuchyňských linek, komod a dalšího nábytku s rovným povrchem. Dýhy se dobře barví na požadované odstíny a ošetřujeme je přírodními ekologicky šetrnými oleji a laky.

Luxusní ložnice | Apartmán
Postele z masivu
Loftová ložnice
Návrh interiéru ložnice
1/4
Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku