1/8

Naší specializací je zakázková výroba nábytku do domácností a firem. Vyrábíme také interiérové a vchodové dveře na míru, zárubně a portály. Nábytek na zakázku vyrábíme také podle dodané technické dokumentace., foto předlohy, nebo 3D vizualizace. Především vysoká kvalita nábytku, jeho užitná hodnota a hezký vzhled jsou pro nás prioritou. Dveře, zárubně a nábytek na zakázku vyrábíme nejen pro zákazníky z Prahy, ale i z celé České republiky. Poradíme vám s výběrem vhodných materiálů pro výrobu nábytku, s jeho vybavením a dispozičním řešením, aby jste se vyhnuli zbytečným chybám a výdajům. Nábytek vyrábíme v moderním, tradičním i rustikálním provedení.

Do bytových interiérů, společenských a komerčních prostor navrhujeme a vyrábíme veškerý nábytek na míru v specifických, nebo atypických rozměrech a originálním provedení. Do naší nabídky patří výroba nábytku, jeho doprava a odborná montáž včetně instalace elektrospotřebičů. Pro výrobu nábytku používáme pouze kvalitní materiály, značkové kování a vybavení nábytku od mnoha renomovaných výrobců. Můžeme tak vyrobit téměř jakýkoliv nábytek na míru rozměrově i materiálově a nábytek vybavit podle potřeb našich zákazníků.

 

Do naší produkce patří například postele na míru, vestavěné skříněkoupelnový nábytek, knihovny na míru, obývací stěny, skříně a komody, nábytek do kuchyně na míru, kuchyňské linky a ostrůvky, jídelní stoly a lavice. Vyrábíme nábytek z masivu, dýhovaný, z lamina, mdf a dalších tradičních a moderních materiálů. Venkovní nábytek jako jsou venkovní stoly a lavice vyrábíme z masivu. Naše truhlářství vyrábí také dveře na míru, zárubně a portály, schody a schodiště, školní nábytek a dětský nábytek. Do komerčních prostor vyrábíme na zakázku kancelářský nábytek, prodejní pulty, vitríny a další vybavení prodejen, hotelový nábytek, recepční pulty, barové pulty a nábytek pro restaurace.

nábytek na zakázku, výroba nábytku, nábytek na míru, truhlářství
nábytek na zakázku, nábytek na míru, výroba nábytku
nábytek na zakázku, nábytek z masivu, nábytek na míru, výroba nábytku

Vyrobíme vám nábytek na míru v  originálních rozměrech a designu podle vašich potřeb a představ. Od nás získáte nábytek ve vysoké kvalitě provedení bez zbytečných kompromisů.

nábytek na zakázku, nábytek na míru, truhlářství, stolařství, výroba nábytku, vestavěné skříně, kuchyně na míru, nábytek z masivu

Vyrábíme dveře na míru, zárubně a portály. Do naší nabídky služeb patří doprava a montáž nábytku a dveří, likvidace vysloužilého nábytku, dveří a pozáruční servis. 

nábytek na míru, nábytek na zakázku

Vyrábíme nábytek na zakázku a naše truhlářství uvádí do praxe nejnovější trendy ve výrobě nábytku. Vyrobíme vám kvalitní nábytek na míru vašim požadavkům.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku
Nábytek na míru | Kuchyně na míru

Nábytek na míru. Vyrábíme kuchyňské linky a další nábytek na zakázku.

Go to link