top of page
Kuchyně, Výroba kuchyní, Kuchyně na míru, Kuchyně z masivu

Kuchyně

​Vyrábíme moderní kuchyně, luxusní kuchyně, levné kuchyně, rustikální kuchyně, 

kuchyně na míru, kuchyně z masivu, lamina i z dýhy - prostě kuchyně na zakázku.Navrhujeme a vyrábíme kuchyně v různých barvách, designovém provedení, použitých materiálů a vybavení. Vyrobíme i vám kvalitní kuchyňskou linku a nábytek do kuchyně podle vašeho přání a představ za příznivých cenových podmínek. Kuchyň může být v jakémkoliv designu, který si vyberete dle vašich požadavků i vašeho vlastního návrhu, nebo obrazové předlohy. Kuchyňské linky vyrábíme přesně na míru dispozicím místnosti ve které bude umístěna. 

 

Kuchyně na míru znamená sestavu ušitou na potřebný rozměr místnosti a na vaše požadavky. Záleží na tom, jak často vaříte a kolik potravin nakupujete a kolik vás žije v domácnosti. Poradíme vám, jak vše lépe zorganizovat a mít po ruce, aby se vám kuchyně nejen líbila, ale aby byla i dokonale funkční. Při různých uspořádáních kuchyně je podmínkou dodržení  pracovního trojúhelníku. Zjednodušeně řečeno - pracovní plocha, dřez, chladnička i sporák by měly být od sebe vzdálené co nejméně, abyste se v kuchyni příliš nenachodili, měli vše po ruce a ušetřili čas.

Kuchyně z masivu
press to zoom
Moderní kuchyně
press to zoom
Kuchyňská linka vyrobená na míru
press to zoom
Kuchyně na zakázku
press to zoom
1/3
Výroba kuchyní

 

Korpusy kuchyňských linek vyrábíme z masivu, lamina, nebo dýhovaných desek. Dvířka kuchyňských linek vyrábíme z MDF, lamina, HPL laminátu, dýhy, nebo z dřevěného masivu. Lamino je dřevotřísková deska, která je tvořena z třísek a pilin borovice nebo smrku spojených syntetickým lepidlem. Povrch lamina je snadno omyvatelný a bez zápachu a zároveň splňuje všechny hygienické normy. Pro výrobu korpusů kuchyní máme na výběr z desítek dekorů a odstínů lamina.

 

Výroba kuchyní na míru je naší specializací a pokud si budete přát vyrobit kuchyňskou linku z jiných materiálů, pak je možné použít dýhované desky, nebo truhlářskou překližku, která je vhodná i pro kuchyně do kajut lodí a houseboatů. Vyrábíme také moderní, designové i tradiční kuchyně z masivu.Do kuchyní vyrábíme i další nábytek na zakázku, jako jsou stoly, židle, rohové lavice, skříně a komody, police a kuchyňské ostrůvky, nebo barové pulty, které můžou být součástí kuchyňské linky, případně samostatným prvkem v kuchyni, nebo v jídelně. Kuchyňskou linku na přání zákazníka vybavujeme drátěným programem, dřezy, vodovodními bateriemi, digestoří, osvětlením a elektrickými spotřebiči, děláme stavební úpravy, obklady kuchyní i pokládky podlah.Kuchyně z masivu
press to zoom
Kuchyně z masivu
press to zoom
Kuchyňská linka z masivu
press to zoom
Kuchyně z masivu
press to zoom
1/3
Kuchyně z masivu

 

Tradiční výroba kuchyní z masivu jednou z našich specializací.

 

Kuchyně z masivu vyrábíme buď celomasivní, tedy korpusy i dvířka z masivního dřeva, dýhované, nebo v kombinaci s jinými materiály jako jsou lamino, dýhy, nebo MDF. Kuchyňské linky vyrábíme také s korpusy z LTD (lamina), z dýhovaných masivních, nebo dřevotřískových desek.

 

Materiály jako je dýha, nebo dřevěný masiv používáme k výrobě mnoha typů kuchyní ať už se jedná o moderní kuchyně, luxusní kuchyně, atypické, nebo designové kuchyně. Dřevo upravujeme jak tradičními, tak i moderními způsoby. Používáme také speciální a originální techniky zpracování a úpravy dřeva, které nám umožňují docílit moderního a neotřelého designu nábytku do kuchyně z masivu.

 

Vyrábíme nábytek do kuchyně z masivu, včetně celých interiérů. Je zapotřebí počítat s tím, že kuchyňské linky a nábytek do kuchyně z masivu a jeho výroba patří k časově nejnáročnějším ze všech typů kuchyňského nábytku. Odměnou za vynaložené úsilí a finance bude kuchyňský nábytek vyrobený z kvalitního, krásného, nadčasového a nenapodobitelného materiálu - ze dřeva.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku
bottom of page