top of page

Dřevěné podlahy

Nabízíme komplexní služby v oblasti výroby nábytku a bytového designu. Do naší nabídky patří neodmyslitelně i realizace podlah, pokládka podlah, pokládka parket i renovace dřevěných podlah a parket. Nabízíme dřevěné podlahy, dřevěné parkety, vicevrstvé parkety, dřevěné mozaiky, venkovní podlahy, plovoucí dřevěné podlahy a třívrstvé dřevěné podlahy.

Dřevěné podlahy
press to zoom
Pokládka podlahy
press to zoom
Dřevěné podlahy
press to zoom
Dřevěné podlahy
press to zoom
1/4
Masivní dřevěné podlahy

 

Dřevěné podlahy jsou velmi dobrou investicí do budoucna, protože tak jako mnoho zákazníků před vámi jistě oceníte nadčasový design masivních podlah a možnost jejich opakované renovace. Dřevěné podlahy z tvrdých dřevin upravujeme také speciálními metodami jako jsou postaršení, drásání, nebo moření na libovolný odstín, či barvu.

 

Dřevo a tedy i dřevěné podlahy a dřevěné parkety mají vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Zároveň při zvýšené vlhkosti v místnosti dokáží pohlcovat vodu a naopak v době kdy je v místnosti suchý vzduch ho zvlhčují přirozenou cestou a takto udržují v interiéru zdravou vlhkost. 

 

Dřevěné podlahy, mozaiky, či dřevěné parkety jsou vždy významným vysoce estetickým prvkem interiéru. Masivní dřevěné podlahy můžou být nejlepší volbou, protože mají nenapodobitelné fyzikální a mechanické vlastnosti, luxusní a nadčasový design.

Dřevěné podlahy, parkety, masivní dřevěné podlahy, dřevěné parkety, pokládka parket, masivní podlahy
Parkety

 

Z naší nabídky dřevěných podlah a parket si vybere prakticky každý, neboť v naší nabídce naleznete jak smrková či borovicová prkna, které jsou nejlevnější variantou prkenných podlah, tak i parkety a průmyslové mozaiky z tvrdých dřevin, které mají dobrý poměr mezi kvalitou a cenou.

 

Náročnému zákazníkovi můžeme nabídnout prkenné dřevěné podlahy z evropských dřevin, masivní dřevěné podlahy a parkety z tvrdých exotických dřevin, které mají vynikající vlastnosti, jsou velmi tvrdé, mají zajímavé kresby, neboli vzory, krásné barvy a poskytnou interiéru luxusní a reprezentativní vzhled. 

 

Naše parkety díky moderním technologiím jako je celoplošné lepení nevržou. Masivní dřevěné parkety jsou přírodní produkt, který má vynikající tepelně a zvukově izolační vlastnosti a lze pokládat jak v rodinných domech, tak i v panelových bytech.

dřevěné podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy, masivní dřevěné podlahy, pokládka parket, renovace parket,
Dřevěné plovoucí podlahy

 

Tvarově stálé a stabilnější než obyčejné parkety jsou třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy. Třívrstvé plovoucí dřevěné podlahy jsou odolnější vůči změnám vlhkosti v místnosti, protože mají oproti dřevěným masivním podlahám výhodu v konstrukční stálosti. Dřevěné plovoucí podlahy nejsou pevně zafixovány k podkladu, ale jen vlepením ve spojích, nebo skládáním v suchém zámku, což má pozitivní vliv na jejich tvarovou stálost. Plovoucí dřevěné podlahy mají nižší výšku než masivní dřevěné podlahy a jejich rozměry jsou variabilní podle toho o jakou konkrétní sérii a výrobce jde.

 

Ve většině případů mají horní nášlapnou vrstvu z dřevěného masivu s hotovou povrchovou úpravou, takže je po pokládce není potřeba nijak upravovat. Dostatečná tloušťka horní nášlapné vrstvy umožňuje jejich vícenásobné renovace přebroušením. Prostřední vrstva je uložena příčně a třetí - spodní vrstva je protitahová, což zajistí objemovou stálost plovoucí podlahy při změnách vlhkosti v místnosti. Dřevěné plovoucí podlahy dodáváme ve vysoké kvalitě a naši zákazníci mají vždy na výběr z velkého množství typů a sérií od mnoha prověřených výrobců. Záleží jen na výběru zákazníka, kterou značku, výrobce, či sérii dřevěné plovoucí podlahy si vybere.

Výroba nábytku | Nábytek na míru
Výroba nábytku | Nábytek na míru | Nábytek na zakázku
bottom of page